Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By mikka426
#21570 Jeśli chcecie zorganizować w Gdyni jakieś szkolenie albo konferencję, to warto zrobić ją tutaj: http://ppnt.pl/pl/centrum-konferencyjne ... erencyjnym . Do wyboru są sale, które pomieszczą od kilku do kilkunastu osób. Są w pełni wyposażone. Więc jeżeli potrzebujecie sali, to ta na pewno się Wam spodoba.

By mondrala
#24833 Ja mogę wam polecić hotel pod Warszawą http://www.hotellamberton.pl/home/ Maja tam bardzo przestronne i w pełni wyposażone sale konferencyjne ,a organizacja jest na wysokim poziomie , nie trzeba się o nic martwić . Obsługa hotelu jest bardzo miła , a kuchnia bardzo smaczna . Moja znajoma wróciła właśnie ze szkolenia , które odbyło się w tym właśnie miejscu. Sam hotel i pokoje są bardzo ładne ,a łóżka bardzo wygodne ,więc można tam wypocząć.
By Mardeen
#25520 Kilka sal konferencyjnych mają także w hotelu best western efekt express w krakowie. Z tego co się orientuję, to nawet 6 i jest z czego wybierać. A sale są w pełni wyposażone.
By bierendaa
#27462 A gdzie chcecie tą konferencje zorganizować. Jeżeli planujecie konferencje w stolicy to zachęcam do poszukania czegoś troszkę na obrzeżach. Takim miejscem jest Willa Zagórze http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html gdzie możecie zorganizować konferencje i każde inne wydarzenie biznesowe. Hoteli i miejsc na konferencje pod Warszawą jest sporo, warto pooglądać różne oferty przed ostateczną decyzją
By MarekOz
#28672 W krakowie jest także bardzo fajny hotel best western efekt express, gdzie mozna zorganizować konferencje. maja kilka sal o róznych wielkościach, więc mozna przebierać.