Dyskusje o prezentach dla dzieci
By preda
#20581 Gdzie dostaniemy pożyczkę na prezent komunijny?
Max 4 tysiące. Jestem chrzestnym. Nie brałem pod uwagę pożyczki - po prostu spotkała mnie trudna sytuacja. Chwilowa, wyjdę z tego, a tutaj nie chcę zawieść. Jeśli nigdy nie brałem pożyczki to dostanę takie pieniądze?

By Marika23
#20615 Bez większych problemów środki dostaniesz z Mikro Rata - tam do 10 tysięcy dają normalnie przy pierwszej pożyczce. Musisz tylko mieć jakieś dochody. Negatywny BIK im nie przeszkadza. Ogólnie tam masz RRSO na naprawdę korzystnym poziomie. Sprawdź sobie.
By preda
#20623 Czy aby na pewno BIK nie ma znaczenia? Zdanie wyciągnięte z ich FAQ:

"Warunkiem jest natomiast niezaleganie w spłacaniu rat oraz odsetek w innej instytucji. Dodatkowo, Klient nie może figurować w rejestrach dłużników BIG."
By Marika23
#20639 Z baz BIG wykreślony zostajesz po spłacie długów, a w BIKu możesz być jeszcze przez kilka kolejnych lat. Tutaj mowa o zupełnie innych tematach - jeśli masz wątpliwości to złóż wniosek, wszystko będzie jasne, a to przecież nic nie kosztuje.
By stejsi
#20890 Ja już uzbierałam na prezent komunijny, na szczęście obeszło się bez kredytu, ale teraz potrzebuję kogoś kumatego kto pomorze mi w wyborze odpowiedniego laptopa na komunie mojej siostrzenicy. Coś takiego mnie interesuje https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... dele/4476/ ale nie wiem czy to dobry wybór czy nie. Dlatego potrzebny mi fachowiec od elektroniki.
By nboss
#21315 Jak już musisz wziąć pożyczkę to może skorzystaj z Credy? Tam jest nie wielkie oprocentowanie, ranking pożyczek wybierze te najlepszą akurat dla Ciebie, może warto byłoby skorzystać z takiej oferty? Pamiętaj jednak, ze nie każda pożyczka jest rzetelna, trzeba czytać dokładnie umowy.
By AldonaJJ
#21470 Moim zdaniem nie ma się co zapożyczać, nie trzeba od razu kupować niewiadomo czego. Jeżeli chodzi o laptopy, to zobaczcie sobie np. ten - https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4139/ zawsze można wybrać ciut słabsze podzespoły i cena bedzie nizsza, a dziecko tez niewiadomo jakich wymagan nie ma.
By aala
#21890 A widzieliście nową ofertę Ferratum Bank https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank ? Teraz poza pożyczką na atrakcyjnych warunkach istnieje możliwość wzięcia udziału w ich konkursie. A można wygrać jeden ze 150 bonów o wartości 100 zł do Decathlonu. Moim zdaniem warto :)