Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By barto776
#31755 Witam serdecznie, jezeli brakuje Ci pieniedzy na remont, nowy samochod, ubrania, a moze wakacje z rodzina to chcialbym Wam polecic QCredit . Dzięki swojemu doświadczeniu oraz umiejetnoscia, pomoga Wam wybrac odpowiednia pozyczke , dostosowana idealnie do Waszych potrzeb i mozliwosci. Sam skorzystałem z ich pomocy i jestem zadwolony.

By Emis
#31882 Tego typu pożyczki moga być bardzo pomocne jesli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Uważam jednak, że zanim sie ją zaciągnie dobrze jest przejrzeć jakiś ranking i porównanie dostępnych na rynku produktów, taki jak na przykład ten https://www.finmarket.pl/ . Pozwoli to wybrać na pewno najlepszą z możliwych opcje kredytowania!
By danona
#32239 Jakoś nie przekonują mnie te wszystkie chwilówki tym bardziej że w banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Prowizja banku zależy od ilości rat w więc im mniej tym taniej.
By wiolasa
#32383 A korzystaliście już może z pożyczek z https://credit-10.com/pl/extraportfel-logowanie/ ? Bo ja właśnie ostatnio złożyłam tam wniosek i udało mi się dostać porządną pożyczkę. Jestem mega zadowolona i nawet nie przypuszczałam, że branie pożyczki może być tak szybkie i wygodne. Kolejną pożyczkę też na pewno wezmę z tej stronki :)
By Alma
#32490 Bardzo ciekawą ofertę ma np https://kredytok.pl/ ponieważ oferują nie tylko pożyczki ale także i kredyty (do 2 lat) :) Można u nich wziąć pożyczkę online oraz w punktach obsługi klienta co także może być wygodne dla niektórych osób. Myślę, że warto przyjrzeć się ich ofercie.
By oewonga
#34700 Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=prezentforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.