Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#25629 Myślę, że kredyt wzięty przez internet jest dobrym rozwiązaniem pod warunkiem, że zapoznamy się dokładnie z umową. Jeśli chodzi o kredyty internetowe to mogę Wam polecić stronę https://kredyt123.pl/. Moim zdaniem ich oferta jest dobra i warto wziąć ją pod uwagę. Tym bardziej, że oferują minimum formalności.

By wiolasa
#26027
MareczekK. napisał(a):lepiej jest się nie zapożyczać...


No tak, ale czasem ludziom potrzeba trochę więcej pieniędzy :) Ja nieraz byłam w takiej sytuacji i wtedy zawsze ratowały mnie pożyczki bez bik, które oczywiście jak najszybciej spłacałam. Żeby być zadowolonym wystarczy po prostu wybrać dobrą ofertę, z czym z pewnością pomoże Wam https://pozyczkibeztajemnic.pl/pozyczki ... i-bez-bik/ :) Ja zawsze tam zaglądam przed wzięciem pożyczki i przeglądam przykładowe oferty.
By rafi2603
#27466 Noo przy braniu pożyczek warto się ubezpieczyć na wszelki wypadek. W raz z żoną stwierdziliśmy, że zrobimy rozdzielność majątkową, więc poszliśmy do notariusza http://notariusz-lukasik.pl i w sumie dobrze na tym wyszliśmy. Ponieważ okazało się, że żona miała długi i komornika na koncie a mieszkanie u mowa była na mnie. Dzięki notariuszowi moje mieszkanie jest bezpieczne.