Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#25629 Myślę, że kredyt wzięty przez internet jest dobrym rozwiązaniem pod warunkiem, że zapoznamy się dokładnie z umową. Jeśli chodzi o kredyty internetowe to mogę Wam polecić stronę https://kredyt123.pl/. Moim zdaniem ich oferta jest dobra i warto wziąć ją pod uwagę. Tym bardziej, że oferują minimum formalności.

By wiolasa
#26027
MareczekK. napisał(a):lepiej jest się nie zapożyczać...


No tak, ale czasem ludziom potrzeba trochę więcej pieniędzy :) Ja nieraz byłam w takiej sytuacji i wtedy zawsze ratowały mnie pożyczki bez bik, które oczywiście jak najszybciej spłacałam. Żeby być zadowolonym wystarczy po prostu wybrać dobrą ofertę, z czym z pewnością pomoże Wam https://pozyczkibeztajemnic.pl/pozyczki ... i-bez-bik/ :) Ja zawsze tam zaglądam przed wzięciem pożyczki i przeglądam przykładowe oferty.
By rafi2603
#27466 Noo przy braniu pożyczek warto się ubezpieczyć na wszelki wypadek. W raz z żoną stwierdziliśmy, że zrobimy rozdzielność majątkową, więc poszliśmy do notariusza http://notariusz-lukasik.pl i w sumie dobrze na tym wyszliśmy. Ponieważ okazało się, że żona miała długi i komornika na koncie a mieszkanie u mowa była na mnie. Dzięki notariuszowi moje mieszkanie jest bezpieczne.
By adik356
#28877 Świetną alternatywą dla kredytów w banku są również pożyczki pozabankowe. Szczególną uwagę zwrócić się powinno na pożyczki prywatne, o które można się starać za pośrednictwem portalu, o którym napisano na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... _concashpl - ich dużą zaletą jest fakt, że ich spłatę można rozłożyć na wiele lat, a są nisko oprocentowane.
By brulioo23
#28893 Zupełnie nowa na rynku firma AASA to doskonała oferta oraz przyjazne warunki spłaty pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczyć większą gotówkę i mieć pewność, że pożyczka nie obciąży nadmiernie Twojego portfela, wybierz ofertę, która umożliwia spłacanie zobowiązania w ratach. Firma pozwala na rozłożenie kwoty do spłaty na 24 raty. Warto skorzystać z oferty, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.
By fantom
#29612 Fajną pożyczkę mają w banku Raiffeisen. nieoprocentowane 4 tys które można spłacać nawet przez 2 lata. Wystarczy dowód a jedyny koszt to prowizja banku 2,99% od pożyczonej kwoty.
By Systemowy693
#29682 Coś takiego jak pożyczka online ma rację bytu TYLKO i wyłącznie jeśli mamy wszystko jasno opisane w regulaminie i nie ma tutaj absolutnie żadnych wątpliwości co do wszelkich regulacji prawnych...
By Hela
#29872 Myślę, że w chwili obecnej juz nikt sobie nie pozwala na ukryte koszty czy kombinacje, prawo to dość ostro reguluje. Przeglądałam dzis ofertę firmy https://wygodnepozyczki.pl/ Po mojemu wszystko wygląda ok, nawet do tego stopnia, że mozna sprawdzić wysokość pozyczki przed jej wzięciem.