Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By kajka
#7155 Gdzie bierzecie pożyczki na święta ? nie długo już wielkanoc a ja pewnie będę znów bez kasy :( potrzebuję zrobić święta dla całej rodziny i pewnie wyjdzie mi coś koło 1000 zł na wszystko. Nie będę się prosić o pomoc więc chce jakąś pożyczkę albo może coś zastawić? macie jakieś pomysły? ja znalazłam tylko w sieci że tutaj http://www.moneynow.pl/zastaw-zloto/ można zastawić złoto ale nie mam go za dużo pewnie nie wyjdzie 1000 zł :(

By JoeRia
#7872 Ja uważam, że lepiej jest jednak wziąć kredyt w banku. Jest go trudniej dostać, ale łatwiej spłacić. Jaki bank wybrać można popytać się na tym forum - http://www.comperia.pl/forum Ważne by odeski były niskie i elastycznie się go spłacało. Najlepiej też jak bank umożliwia nam wcześniejszą spłatę kredytu.
By Aini
#8328 Dokładnie... Przez takie pożyczki można sobie tylko narobić problemów, więc lepiej ich unikać.
By JoeRia
#8606 W przypadku nie umiejętnego wzięcia pożyczki można popaść w dług, które ciężko spłacić. Doradzić i pomóc może nawet komornik, ja polecam namiar - komornik w piasecznie. Można tak uzyskać radę jak spłacić dług i nie popaść w kolejne.
By sylwia4012
#8611 Ja tez bym nie ryzykowała szczerze mówiąc. Lepiej wziąć kredyt w banku, gdzie ma się konto. Też pod tym kątem wybierałam swoje konto osobiste. Korzystałam z porównywarki, rankingów i opinii klientów - to podstawa przy wyborze, moim zdaniem. Ostatecznie postawiłam na bardzo wygodne konto ing i nie żałuję. Wygodne i bez opłat przy płatnościach karta ponad 200zł (robię dużo więcej transakcji).