Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By dorianagrey
#27599 Różne opinie słyszałam o agencjach.. Zawsze wydawało mi się, że można się z nimi czuć bezpiecznie podczas takiego wyjazdu. Macie jakieś sprawdzone?
By sasza
#29138 Ja mogę polecić agencję, która zajmuje się organizacją wyjazdów do pracy jako opiekunka dla osób starszych. Zajrzyjcie na stronę http://ambercare24.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat. Taka praca jest całkowicie legalna, a zarobki są warte uwagi.
By kamilkam
#29394 Jeśli szukasz pracy w Niemczech dla mężczyzny, to świetną opcją może okazać się praca kierowcy ;) Na http://bresland.pl/ jest tak dużo różnych ogłoszeń, które możesz filtrować i sortować jak Ci się podoba, na pewno coś znajdziesz ;)
By KarolMa
#29874 Ja od nie dawna szukam pracy za granicą, przeważnie przy pomocy internetu. W sieci można znaleźć wiele portali jak np. - url, gdzie prezentowane są aktualne oferty na rynku pracy. Często w takich miejscach można znaleźć też wiele przydatnych narzędzi takich jak kalkulator wynagrodzeń lub generator umożliwiający stworzenie profesjonalnego CV.
By monina22
#30129 Całkiem fajna opcja jeżeli myslicie o dorobieniu sobie i powrocie do Polski. Jednak po znajomych widze, że powroty są bardzo ciężkie. Wiele osób już tam sobie pooukładało życie, najwięcej w Anglii. Jak tak pracujecie to zapewne często przesyłacie sobie pieniądze do rodziny albo na inne konta. Dobrą opcją na takie rzeczy jest stronka https://www.easysend.pl/blog/ Gdzie możecie od razu przewalutowywać funty i szybko wykonać przelew