Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By dorianagrey
#27599 Różne opinie słyszałam o agencjach.. Zawsze wydawało mi się, że można się z nimi czuć bezpiecznie podczas takiego wyjazdu. Macie jakieś sprawdzone?
By sasza
#29138 Ja mogę polecić agencję, która zajmuje się organizacją wyjazdów do pracy jako opiekunka dla osób starszych. Zajrzyjcie na stronę http://ambercare24.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat. Taka praca jest całkowicie legalna, a zarobki są warte uwagi.
By kamilkam
#29394 Jeśli szukasz pracy w Niemczech dla mężczyzny, to świetną opcją może okazać się praca kierowcy ;) Na http://bresland.pl/ jest tak dużo różnych ogłoszeń, które możesz filtrować i sortować jak Ci się podoba, na pewno coś znajdziesz ;)
By KarolMa
#29874 Ja od nie dawna szukam pracy za granicą, przeważnie przy pomocy internetu. W sieci można znaleźć wiele portali jak np. - url, gdzie prezentowane są aktualne oferty na rynku pracy. Często w takich miejscach można znaleźć też wiele przydatnych narzędzi takich jak kalkulator wynagrodzeń lub generator umożliwiający stworzenie profesjonalnego CV.
By monina22
#30129 Całkiem fajna opcja jeżeli myslicie o dorobieniu sobie i powrocie do Polski. Jednak po znajomych widze, że powroty są bardzo ciężkie. Wiele osób już tam sobie pooukładało życie, najwięcej w Anglii. Jak tak pracujecie to zapewne często przesyłacie sobie pieniądze do rodziny albo na inne konta. Dobrą opcją na takie rzeczy jest stronka https://www.easysend.pl/blog/ Gdzie możecie od razu przewalutowywać funty i szybko wykonać przelew
By Arkadia
#30986 Praca za granicą to bardzo dobre rozwiązanie. Zwłaszcza gdy trudno znaleźć dobrze płatną posadę w kraju. Wróciłam właśnie z takiego wyjazdu i zastanawiam się, kiedy zwrot podatku norwegia można otrzymać. Chcę zlecić te formalności Eu Service, ale nie wiem, jak długo się czeka na pieniądze. Załatwialiście już podobne sprawy?
By dorianagrey
#31868 Gdzie teraz najlepiej poszukiwać ofert pracy, znacie jakieś ciekawe miejsca? Znalazłam artykuł http://cowidze.pl/praca-dla-elektryka-w-krakowie-vs-niemieckie-oferty-pracy gdzie porównywane są oferty w Niemczech i w Polsce. Jakie wy macie zdanie na ten temat? Wyjeżdżać czy nie?
By monikabert90
#31935 Ja również coraz częściej myślę o tym, żeby wyjechać do pracy za granicą, ponieważ poziom zarobków w Polsce zaczyna działać mi na nerwy... Wszystko drożeje, a zarabiamy tyle samo :( Przed wyjazdem za granicę, chciałabym jednak podszkolić swój angielski, bo widziałam dużo ofert, które były skierowane do osób posiadających certyfikat językowy z angielskiego. Z tego, co zdążyłam się zorientować, żeby zdobyć taki certyfikat wystarczy zdać odpowiedni egzamin. Jak myślicie, który z tych https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/egzaminy-cambridge-english/ egzaminów byłby najlepszy, żeby znaleźć pracę za granicą?