Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By olgiernuk79
#25052 Każdy z nas poszukuje dobrze płatnej pracy, jednak u nas w kraju jest coraz ciężej aby gonie zarobi. Część Polaków decyduje się na wyjazd za granicę, dzięki czemu może odłożyć choć troszkę pieniędzy na inwestycje w kraju jak kupno mieszkania czy raty za samochód. Większość naszych rodaków wyjeżdżą do Anglii, jednak jest to kraj mocno przeludniony imigrantami i w ostatnich czasach zarobki znacznie zmalały. Dlatego ja ze swojego doświadczenia polecam pracę jako opieka Niemcy http://betreuerin.com.pl Nie jest to praca łatwa, ale jaka jest, chyba nie ma takiej. Wymagania są dość niskie oprócz znania języka w stopniu komunikatywnym oczywiście niemieckiego. Zarobki w granicach 1000-1200 Euro wypłacane regularnie co miesiąc na konto. Agencja ponadto oferuje ubezpieczanie jak i transport do i z kraju. Warunki naprawdę są godne uwagi i zarobki może nie imponujące ale zawsze lepsze niż w naszym kraju. Dlatego jeżeli wahasz się co wybrać sprawdź ofertę na stronie i zobacz warunki zatrudnienia.

By ferox
#25369 Według mnie warto poszukać czegoś w Polsce, na własną rękę.Mimo wielu negatywnych głosów nasz kraj prężnie się rozwija, o czym świadczy choćby http://przegladdziennikarski.pl/zf-group-chce-zatrudnic-200-inzynierow-w-lodzi/, warto wykorzystywać takie okazje i zdobyć fajne miejsce pracy ;)
By telusz
#25499 Co myślicie o pracy za granicą w Niemczech? Czy są tam faktycznie takie dobre warunki jakie wszyscy opisują? Pytam bo znalazłem ostatnio ciekawe oferty na http://zeitmann.pl/ i poważnie się zacząłem zastanawiać. Mam dość tego, że pracuję po 12 godzin i zarabiam śmieszne pieniądze, dlatego chyba w przyszłym roku wyjeżdżam
By Ondraszkiewicz
#25501 Ja tez myślałam o pracy za granicą jednak zrezygnowałam z tego pomysłu. Przestraszyłam się bariery językowej, nie umiałam kompletnie niemieckiego. Aż żałuje ze nie uczyłam się w szkole :P Ale to też nic straconego, zawsze można się podszkolić ;) Znajoma polecała mi szkołe językową https://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/ podobnie świetnie uczą i mają bardzo ciekawe zajęcia
By kryskazet
#26188 Ja podczas pracy za granicą korzystam z przelewów oferowanych przez platformę https://varsoviafx.co.uk/ . Wybrałem ich usługi, z racji tego że są bezkonkurencyjni. Nie dość, że oferują najlepszy kurs wymiany, to jeszcze bardzo szybko rozliczają transakcje, co nie ukrywam jest dla mnie bardzo ważne. Ale oprócz tego są bardzo transparentni w tym co robią, a to również bardzo się dla mnie liczy.
By ślinkaCieknie
#26256 Nie wiem czy to jest dobra opcja w dzisiejszej rzeczywistości... przecież tak naprawdę dzisiaj na każdym zakładzie pracy wisi karteczka typu "szukam pracowników"... Dlatego uważam, że w Polsce jest obecnie bardzo dobry moment na rozwój osobisty i zakładanie rodziny :)