Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By MarLenka
#7248 Niestety nie orientuje sie w temacie co byloby fajne na praktyczne prezenty dla mężczyzn. Czy któryś z obecnych tu panów mogłby mi coś powiedzieć? może jakiś sprawdzony link?

By lilka91
#7419 Wszystko zależy od zainteresowań. Mojego męża zadowoliłby zestaw elektronarzędzi z http://nexterio.pl/0,15337,Elektronarzedzia.html Podpytaj co by chciał dostać albo przyjrzyj się uważnie jego otoczeniu powinnaś zobaczyć co go interesuje albo czego nie ma:)
By kajka
#7738 Dokładnie wszystko zależy od upodobań. Jeśli twój mąż ma długie włosy lub często wyjerzdża to może suszarka do włosów. Jest to praktyczny prezent i wbrew pozorom bardzo przydatny również dla mężczyzn. Jeśli nie wiesz jaką kupić to przeczytaj poradnik http://wiem.biz.pl/
Ostatnio edytowano Wt lis 04, 2014 11:03 am przez kajka, łącznie edytowano 1 raz
By Phantasia
#8187 Ja swojemu kupiłam Scyzoryk szwajcarski. Przez internet bo nie miałam dostępu do takiego sklepu. Szybka transakcja i darmowa przede wszystkim. A mój facet zadowolony i szczęśliwy jak dziecko używa go przy każdej okazji. Pomyślcie bo jeśli wasz facet lubi takie rzeczy albo np fascynuje sie MacGyverem to może warto kupić mu taką "zabawkę'.
By blanka
#8916 Praktyczne prezenty... hm. No zalezy czy ma to być praktyczny prezent z nazwy, czy rzeczywiscie używany, bo z autopsji wiem, że to różnie bywa. Mój luby jest gadżetomaniakiem i chociaż większość gadżetów jest praktyczna, on ich praktycznie nie używa :D ale mieć chciał i cieszy się, że ma ;) praktycznym prezentem może byc np. taka 'karta przeżycia' lub pasek z zapalniczką/otwieraczem do butelek. Prezent śmieszny ale może być faktycznie przydatny.