Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By bella
#16754 ja mamie niedawno maszynę do szycia kupiłam, często coś szyje albo przerabia, więc to był dobry pomysł ;) Łucznika od dawna chciała mieć, a mają w sumie taki duży wybór że ciężko się zdecydować http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia ponad 400 zł dałam ale uśmiech mamy był bezcenny
By Aini
#17825 praktyczne prezenty są najlepsze, tylko wypadłoby wiedzieć co dla kogo byłoby rzeczywiście praktyczne.
By KingSong.pl
#17897 Pojęcie "praktyczny prezent" też będzie różne w zależności od konkretnej osoby dla której chcemy kupić prawda? Proponuję nowość jaką jest monocykl elektryczny, czy ktoś z Was miła już może z nim styczność?


Pozdrawiam www.KingSong.pl
By Goereitk
#17962 Ja nie tylko robię praktyczne prezenty, ale staram się też kupować je praktycznie. Tzn nie czekam na ostatnią chwilę, tylko z wyprzedzeniem planuję i kupuje. Efekt jest taki, że często udaje mi się znaleźć coś dużo taniej. Zwłaszcza, że ostatnio zarejestrowałem się w Programie Oszczędzaj z tej strony: https://oszczedzaj.kruk.eu/?utm_source=forum&utm_medium=post&utm_campaign=rabaty i teraz dostaję rabaty na maila. Promocje często się zmieniają – np. jeszcze niedawno rozdawali kupony zniżkowe na buty, a teraz z kolei na artykuły budowlane – jakbym miała siostrę-wielbicielkę szpilek i brata majsterkowicza, to już udałoby mi się upolować dwa fajne prezenty :)
By Katarzyna55
#17967 W tym roku na świąteczne prezenty wymyśliłam koszule nocne i piżamy dla facetów. Bielizny nigdy za dużo, praktyczne a nie uszczęśliwianie na siłę perfumami lub kremami. Znalazłam fajny sklep z super cenami powyżej 200zł bez kosztów wysyłki.
http://www.ebieliznasklep.pl/
By Mardeen
#18466 Najlepszym praktycznym prezentem jak dla mnie sa kosmetyki, zdecydowanie. A naturalne to już w ogóle. Ostatnio znalazłam super stronę właśnie z takimi: https://biorganic24.pl/. Jest tam i Natura Siberica i Biolaven i Vianek, także takie najlepsze firmy i to w bardzo dobrych cenach :)