Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Karinka
#14624 Ja mojemu chłopakowi, który uwielbia swój samochód wykupiłam taką usługę, jak geometria zawieszenia Zabrze ma takie fajne miejsce http://www.serwistoyoty.pl/samochod-gotowy-na-mrozy sprawdził swój samochód i był zachwycony, że może o niego zadbać ;)
By uret
#14745 mój chłopak jasno powiedział, że chce coś z garderoby praktycznego, a że jego pasek już ledwo się trzyma, pomyślałam o zakupieniu mu porządnego skórzanego. Widziałam bardzo ładne paski skórzane w tym sklepie internetowym, co myślicie?
By kasjopeja38
#14888 A lubi chłopak ćwiczyć? Bo może jakiś sprzęt sportowy typu ciężary lub sztanga http://profitness.pl/17-ciezary#/ Ceny są przyzwoite to można pomyśleć. Poza tym w zdrowym ciele, zdrowy duch. Jak nie lubi ćwiczyć to polubi jak mu zasugerujesz delikatnie. Generalnie uważam, że coś do ćwiczeń to super prezent.
By unstoppable96
#19466 Oryginalny , Zaskakujący , Nietypowy prezent dla każdego !
polecam zrobienie sobie razem zdjęcia KOLOROWY PORTRET, KARYKATURA PORTRET, DUŻA GŁOWA po czym wydrukowanie i obsadzenie w ramkę do zdjęć , daję gwarancję, że będzie to świetny a zarazem zaskakujący prezent :)
http://allegro.pl/kolorowy-portret-kary ... 20584.html
By JJRC.pl
#19528 Akurat pod względem praktycznych prezentów dla chłopaka, to masz ich całą gamę do wyboru, od elektronicznych gadżetów jak dron po przez gry komputerowe do perfum czy galanterii skórzanej, więc to żaden problem :) Poszukaj w dobrych sklepach internetowych.
By abednarz
#19750 Myślę, że powinnaś się kierować tym co go interesuje, jaką ma pasje. Np dla sportowca bardzo dobrym prezentem będzie porządna odzież sportowa np coś z tego sklepu http://www.dad-sport.pl/pl/odziez-d-a-d . Ważne aby była dobrego gatunkowo, bo wtedy faktycznie mu się do czegoś przyda.