Dyskusje o prezentach dla mamy

By wiolasa
#33366 Jako że sama ostatnio zostałam mamą, to z pewnością mogę powiedzieć, że najpraktyczniejszym prezentem dla każdej matki będzie porządny laktator :) Przyznaję się bez bicia, że sama nie wiedziałam jaki kupić i z czym to się w ogóle je. Dobrze, że żyjemy w czasach, w których jest internet! Dzięki temu mogłam poszperać trochę w sieci i znalazłam na https://www.philips.pl/c-e/blog/matka-i ... ybrac.html dobry artykuł właśnie o tym, jaki wybrać laktator. Kierując się tymi radami zamówiłam jeden z produktów w sieci i jestem z niego naprawdę zadowolona! :)
By wiolasa
#33432 Wydaje mi się, że kupienie żelazka parowego dla mam jest świetnym pomysłem. Ja kupiłam swojej mamie żelazko z Philips'a https://www.philips.pl/c-m-ho/zelazka/inteligentne-i-efektywne w pierwszej chwili była zniesmaczona tym prezentem ale po czasie po kilku prasowaniach zrozumiała, że dzięki temu uwolniłam ją od tego znienawidzonego obowiązku na długi czas. Prasowanie parą jest szybsze i wygodniejsze.
By wiolasa
#33478 Najlepiej odciążyć mamę od codziennych obowiązków. Kup jej coś porządnego coś co pozwoli jej usiąść i odpocząć np robota sprzątającego. Najlepsze roboty na rynku pochodzą z Philips'a. https://www.philips.pl/c-m-ho/odkurzacze/odkurzacz-automatyczny-robot/odkurzacze-automatyczne Twoja mama na pewno będzie zadowolona.
By justa34
#33560 Jeśli praktyczne to na pewno coś do wnętrza, a jeśli jeszcze ładne to może jakiś żyrandol? Nowoczesny design albo klasyka - to już Ty musisz wybrać, ale na pewno warto kupić, bo to prezent na lata, który rzuci się w oczy innym domownikom :)
By Molla16
#34100 hej, ja zazwyczaj kupuję zestawy kosmetyków, lub szary obrus (bo przeważnie nie można ich odeprać, a każda rodzinna okazja kończy się conajmniej 1 plamą :D ). Omijam zakup ubrań, bo trudno mi trafić w rozmiar i gust ;)
By johny5a
#34107 Jeżeli chodzi o interesujący prezent dla mamy to polecam szukać na ceneo https://www.ceneo.pl/oferty/odkurzacz-bezprzewodowy Znajdziesz tutaj naprawdę wiele ciekawych ofert jak np ten odkurzacz bezprzewodowy, ale okazji jest o wiele wiecej i naprawdę warto sie nimi zainteresować :)