Dyskusje o prezentach ślubnych
By onamiki
#24595 Mam zaproszenie na ślub brata, który jest za niecałe 3 miesiące i bardzo poważnie zastanawiam się nad prezentem. Jako, że lada chwila wprowadzają się na nowe mieszkanie i sporo rzeczy im brakuje, pomyślałam nad kupnem pralki. Już nawet delikatnie podpytywałam co potrzebują do domu i wspominali, że mają właśnie min. problem co z pralką. Wiem, że woleli by ładowaną od frontu i cicho. Dlatego zastanawiam się czy nie sprawić im w prezencie takiej https://www.al.to/p/260921-pralka-beko-wkb-51022-pl-pty.html? Wydaje się odpowiednio duża, z tego co czytałam jest cicha, prosta w obsłudze, oszczędna i bardzo atrakcyjna cenowo. Co o tym sądzicie? W ogóle pralka jest dobrym pomysłem na prezent?

By Florystyczna
#24604 JA uważam,że najlepszym prezentem dla pary młodych jest jednak koperta z pieniążkami . Sami będą wiedzieli co najlepiej potrzebują do tego zwróci się im koszt wyprawienia wesela.
By Maciej1991
#28216 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)