Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By patricia
#19943 Postaw tylko na ekonomiczny sprzęt, najlepiej o klasie energetycznej A+++. Ja w poszukiwaniu sprzętu do domu czy elektroniki zawsze odwiedzam RTV Euro AGD i Tobie również polecam tam wizytę. Na pewno znajdziesz optymalny cenowo model pralki, który zachwyci Twoich dziadków :)
By kopala09a
#19965 A może dla babci warto kupić jakąś wełnę? Czy ktoś korzystał z http://welnabawelna.pl/ ? Jest tam masa tanich bawełny i wełny. Dlatego polecam każdemu zobaczyć sobie tą ofertę. Jak na moje jest tam naprawde super wybór i uważam, że każda babcia będzie zadowolona.
By mane
#20268 Moja babcia jest starszą osobą. Ma problemy z ciśnieniem. Staramy sie
regulować dietą oraz tabletkami. Na jej 70 urodziny otrzyma aparat do
mierzenia ciśnienia. Jak sprawdzałam to dobre opinie ma firma diagnosis
By Dijon21
#29078 Zakup pralki dla dziadków to na pewno dobry pomysł. A żeby jeszcze bardziej ułatwić im zycie od razu warto kupić pralko - suszarkę. Firma Candy oferuje fajne modele, np. z technologią Mix Power System, która pozwala na usuwanie nawet najtrudniejszych plam, dzięki rozpylaniu środka piorącego pod ciśnieniem. Dziadkowie będą mieli znacznie mniej roboty jesli ich pranie będzie od razu wychodziło suche :)
By onamiki
#29107 Też uważam, że to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że im się przyda ;) Ja bym poleciła tę https://www.al.to/p/406389-pralka-indesit-itwd-61053.html ponieważ jest ładowana od góry więc nie trzeba się schylać żeby wyjąć albo włożyć pranie, ma wysoką klasę energetyczną A+++, mieści 6 kilogramów prania, posiada programy ekspresowe, jest łatwa w obsłudze, doskonale dopiero wszystko i nie zajmuje dużo miejsca. Naprawdę fajny sprzęt.
By olivia11
#29557 Ja mogę polecić ci pralkę Zelmer ZEW 10A10PL https://www.maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-zelmer-zew-10a10pl,28733.html Kupiłam ją niedawno i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Jest prosta w obsłudze, a przede wszystkim bardzo oszczędna, ponieważ to najwyższa klasa energetyczna A+++ i dodatkowo posiada system automatyki wagowej, który pozwala na pobór odpowiedniej ilości wody do wagi prania. Nie posiada jakichś skomplikowanych i niepotrzebnych bajerów, ale wszystkie funkcje jakie powinna mieć pralka, czyli np. opóźniony start, opcja start/pauza.