Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Madelka
#5521 Witam. Dziadkom bardzo słabo już działa stara pralka i zastanawiamy się, czy nie warto byłoby kupić czegoś nowego. Niedługo będę obchodzić czterdziestą rocznicę ślubu, zatem okazja wydaje się dobra, co o tym myślicie? Jaka pralka by się nadała? Chodzi raczej o coś w miarę prostego w obsłudze i jakoś nieprzesadnie drogiego. Ale żeby jednak nie zepsuło się też lada moment.

By kasha
#7045 Jasne, że pralka to dobry pomysł - zawsze to spore ułatwienie (a wiadomo, im więcej lat, tym trudniej).
By basiam
#9430 No fajny pomysł, na pewno im się przyda, ale może komputer?
Moi dziadkowie na pewno bardzo by się cieszyli bo dziadek uwielbia takie gadżety. Możesz delikatnie zapytać, a zawsze może im ktoś inny dokupić kurs komputerowy dla seniora i będą mieć fajny prezent:)
By sandra111
#11971 Pralka to świetny pomysł. Moja babcia też chce nową. Upatrzyłam dla niej boscha w electro.pl i na najbliższą okazje dostanie w prezencie. Sama też mam boscha i jestem bardzo z tej marki zadowolona.
By olawmodzie
sandra111 napisał(a):Pralka to świetny pomysł. Moja babcia też chce nową. Upatrzyłam dla niej boscha w electro.pl i na najbliższą okazje dostanie w prezencie. Sama też mam boscha i jestem bardzo z tej marki zadowolona.

Jak będziesz wybierać pralkę to kup sobie taką z czujnikiem automatycznego odcięcia wody skoro ma być to pralka dla seniorów, by im mieszkania nie zalało, bo potem się tylko na koszty narażą. A do jakiej kwoty szukasz pralki?
By karmelka
#16045 Też myślę, że pralka to świetny pomysł :) Taki praktyczne prezenty są najlepsze, bo wiadomo, że na pewno się przydadzą, a nie będą leżeć i się kurzyć. Ja ostatnio złożyłam się z bratem i kupiliśmy rodzicom na rocznicę ślubu właśnie pralkę, najbardziej nam się spodobała Candy. Na dwie osoby raczej nie musi mieć dużej ładowności, więc pewnie coś na 5 kg będzie w sam raz.