Dyskusje o prezentach ślubnych
By lordd
#10482 Prezent czy koperta - a czy para młoda ma jakieś prośby co do prezentów. Byłem kiedyś na ślubie, gdzie para młoda prosiła o pieniądze - na budowe domu i pluszaki - dla dziecka. Na innym prosili o kwiaty i rtv/agd - bo dom juz mieli, tylko sie urządzali. A prezenty możecie znaleźć na http://allinside.pl dużo do wyboru i szybka dostawa

By mieciula
#11083 zawsze trzeba brać pod uwagę potrzeby Młodych - my na przykład składaliśmy się ostatnio na nadzór budowlany. znajomi się budowali, a że się zbytnio na tym nie znali, to cały czas się bali, że ich ekipa wykantuje. Prezent się przydał, sprawa o sfałszowanie materiałów budowlanych już się toczy w sądzie. naprawdę warto przemyśleć takie podarunki :) przy okazji mogę polecić Firmę, Batiplus, która fałszerstwo wykryła http://www.batiplus.pl/oferta/ :)
By rysio2
#11129 Koperta i wino. Żadnych niechcianych prezentów. Pozostaje pytanie o zawartość koperty. To już kwestia indywidualnego przypadku :)
By emka
#11450 koperta jest niby praktyczna, ale denerwuje mnie późniejsze przeliczanie zawartości i sprawdzanie, czy ślub się zwrócił. Mało par zachowuje się teraz z klasa i po prostu przemilcza takie rzeczy.
Kuzynka na przykład prosiła o praktyczne rzeczy. Rozmawiałam z jej siostrą i wspomniała, że Młodzi zaraz po weselu będą się przeprowadzać i szukają po znajomych ochotników do noszenia rzeczy. Dlatego z mężem postanowiliśmy ufundować im w ramach prezentu tę przeprowadzkę - nasz wybór padł na ABC Przeprowadzki Kraków http://abcprzeprowadzkikrakow.pl/ i spisali się naprawdę znakomicie, Młodzi też byli zadowoleni, bo oszczędziło im to wielu stresów.
By Rekin
#12245 Zdecydowanie prezent :) I to taki na lata. Ja swojej siostrze chce kupić coś do kuchni typu zmywarka albo ewentualnie dobry telewizor. Widziałam bardzo duży wybór na electro.pl i tam właśnie zamówię.
By allena
#12887 Jeśli nie mieli wcześniej, to faktycznie jest to dobry pomysł na prezent. Z drugiej strony ja bym chyba wolała sama sobie wybrać telewizor.