Dyskusje o prezentach ślubnych
By monaliza13
#15937 Nie jestem zwolenniczka dawania kopert. A jeśli to ma być praktyczny prezent to ja polecam stronę http://www.hoover.pl/ Jest tu wiele ciekawych propozycji. Od żelazek parowych po lodówki czy pralki, sprzęt sprzątający jak np mop parowy. Jest w czym wybierać, wszystko zależy od kwoty jaka przeznaczmy na kupno prezentu.

By sandra111
#17076 Różnie to jest. Młodzi czasem robią listy prezentów i może spytaj czy mają to coś wybierzesz. poszukaj też inspiracji tu https://slubi.pl/ Portal weselny ma blog i forum. Kopalnia wiedzy. Może też się przydać przy organizacji.
By Marika23
#17105 Myślę, że prezent będzie lepszym rozwiązaniem. Proszę: http://desa.pl Zajrzyj sobie na portal aukcyjny. Tam możesz znaleźć fajne antyki- myślę, że obraz na pewno przyda się parze młodej w nowym domu.
By pawel54
#17143
monaliza13 napisał(a):Nie jestem zwolenniczka dawania kopert. A jeśli to ma być praktyczny prezent to ja polecam stronę Jest tu wiele ciekawych propozycji. Od żelazek parowych po lodówki czy pralki, sprzęt sprzątający jak np mop parowy. Jest w czym wybierać, wszystko zależy od kwoty jaka przeznaczmy na kupno prezentu.


Akcesoria do sprzątania, to taki trochę dziwny prezent, ale może akurat ktoś takie potrzebuje. Jeśli tak, to znajdzie je również na http://leifheitsklep.pl/zestaw-profi-wi ... 47003.html
By izabella
#17161 Koperta. Młodzi kupią sobie to co im będzie najbardziej potrzebne. Ja jeszcze zastanawiałam się nad jakaś fajną maskotką do tego - może bocian:)
By Jacqueline
#17170 Ja osobiście lubię dostawać prezenty ponieważ korzystając z nich myślę ciepło o osobach, które mi go wręczyły. Jest to swego rodzaju pamiątka. Najczęściej jednak pary dostają w prezencie ślubnym pieniądze tak aby mogły same zdecydować na co je przeznaczą. Wyciągam z tego zawsze średnią i kupuje jakiś drobiazg właśnie na pamiątkę plus daje jeszcze kopertę (ale z mniejszą zawartością) . Jeżeli szukalibyście inspiracji dl atakich właśnie prezentów ślubnych to mnie zawsze pomaga (https://jakiprezent.pl/slub) .
By editharen
#17402 Niedługo mam wesele i nie mam pojęcia ile się teraz daje pieniędzy w kopercie, nie chce dać za mało :/ Ewentualnie skuszę się na jakiś praktyczny prezent do ich mieszkania. Ale co takiego może chcieć księgowa? Przemyślałam wiele opcji i nie mam pojęcia :/
By Aini
#17427 Coraz częściej właśnie odchodzi się od prezentów ślubnych na rzecz właśnie koperty z pieniędzmi, co zresztą jest bezpieczniejsze. A ile się daje pieniędzy? To chyba zależy od danej osoby i tego ile może dać.