Dyskusje o prezentach dla dzieci

By pawel54
#15506
monaliza13 napisał(a):A może zabrać dziecko na wycieczkę do Krakowa. Pokazać najważniejsze zabytki, odwiedzić zoo. To lubi każde dziecko.
Zajść na coś słodkiego do restauracji Mekong. Najlepiej by było jechać na dwa trzy dni.


Z tym zoo, to nawet całkiem ciekawy pomysł, tylko zależy z jakiego regionu polski ma jechać do Krakowa, bo może się okazać, że gdzie indziej będzie bliżej. Takie ogrody zoologiczne znajdują się również poza dużymi miastami np.
http://zoosafari.com.pl/
By monaliza13
#16844 A może zorganizować przyjęcie poza domem http://www.incaplay.pl/pl/przyjecia-urodzinowe Nie będzie się zastanawiać jakie atrakcje przygotować. Wszystkim zajmą się animatorzy. Można wybrać pakiet, w którym samemu przynosi posiłek i napoje. Lub pakiet platynowy zawierający nielimitowane napoje i przekąski.
By allena
#16889 Ja dla 12-latki poszukałabym czegoś na stronie: http://www.urwis.pl/top-25-zabawek-lat-90. Sądzę, że takie kultowe propozycje to doskonały pomysł. Te i inne rzeczy kupicie w sklepie online Urwis. W dodatku bardzo niedrogo. Nie umniejsza to jednak jakości produktów, które są na bardzo wysokim poziomie.
By monaliza13
#17356 Ja gdy miałam 12 lat dostałam psa. Ileż to było radości, potem okazało się że obowiązków też. Ale za to zyskałam przyjaciela na długie lata. Wiec może piesek. Tylko od razu kupcie http://www.zwierzakowo.pl/sklep/legowiska-dla-psow.html Inaczej piesek nauczy sie spać w łóżku. A oduczyć jest bardzo trudno. Jeśli dziecko nie boi się zwierząt, to ja bym kupiła psa.
By Pokemoon1
#17404 Jeśli chodzi o prezent dla dzieci to szczególnie polecam piękne lalki z firmy Berenguer. Są bardzo naturalne, włoski wyglądają jak żywe i łatwo rozróżnić ich płeć, przez co zabawa z nimi jest ciekawsza. Moja 11 letnia córka jest nią zachwycona. Kupiłam ją tutaj http://lalki-berenguer.pl/pl/
By ivona
#17491 Zależy czym dziewczynka się interesuje i co jest jej potrzebne. Może książki albo nowy rower? W tym wieku tez warto pomyśleć o własnym telefonie np. 5s iphone https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urza ... T090.phtml . Młodzież lubi podążać za trendami , a iphone spełnia oczekiwania :)