Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Pokemoon1
#17726 Dla 12 latki odpowiednia będzie jakaś dobra gra planszowa np Eurobusiness lub gra na spostrzegawczość Dobble. Można grać w nie ze znajomymi czy rodziną. Kupiłam taką grę synowi na 13 urodziny i był zachwycony. Ogólnie na http://www.3kropki.pl/sklep/gry-bez-pradu/ są tanie , także polecam.

By jonnna
#19340 A lubi podróżować?Ja jako matka chrzestna ostatnio miałam duży problem co mogę zafundować swojemu chrześniakowi, który ma 10 lat. Otóż stwierdziliśmy, że złożymy się w kilka osób i zafundujemy młodemu rejs statkiem: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/park-rozrywki-olandia. Tak też zrobiliśmy i jest naprawdę zachwycony-z niecierpliwością czeka na czerwiec-zamówiłam bilety na ciepłe miesiące i jak już będzie po szkole. Może taki pomysł będzie i dla Ciebie dobry?
By zatroskanaja
#22761 Moja córka chce adoptować kota ze schroniska i moja zgoda ma być dla niej najlepszym prezentem. Trzeba pomyśleć więc o potrzebach kociaka. Znalazłam bardzo fajny sklep https://www.zwierzakowo.pl/58-kuweta-dla-kota Tak trzeba zacząć od kuwety, ale w zakładkach znalazłam inne akcesoria. Bardzo fajny wybór. Myślę ze córeczka będzie zachwycona.
By biedroska
#23299 moja córa od siostry dostała ostatnio spódniczkę i opaskę z psoty.com może coś takiego właśnie? To już duża dziewczynka na pewno lubi się stroić, takie rzeczy zawsze się przydadzą ;)
By kretek
#23387 Myślę, że całkiem niezłym pomysłem na prezent będzie tablet lub telefon komórkowy. Moja bratanica (lat 13) była z tego bardzo zadowolona. Jeśli już telefon, to oczywiście tylko na kartę, tak, aby rodzice mieli kontrolę nad wydatkami. Na stronie https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-wrodzinie w prosty sposób można doładować konto.
By pocket
#24527 Pierwszy telefon komórkowy nie jest złym pomysłem. Tylko polecam wybrać wariant na kartę, by kontrolować wydatki córki na rozmowy czy smsy. W przypadku, gdy zabraknie środków na koncie, można je zawsze doładować poprzez stronki w sieci np. https://www.doladujtelefon.pl/orange . Warto korzystać, bo to bardzo wygodne i pewne.