Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Magdus
#26023 A może jednak lepiej zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że w ten sposób można sobie wielu trudności oszczędzić...
By Golderniejak
#26296 Dużo zależy od tego, ile mozesz przeznaczyć na taki prezent. Mój mąż swojej siostrzenicy (ma 14 lat) kupował apple iphone 8 plus. Spory wydatek, ale Majka nie miała jeszcze telefonu i marzyła o nim od dawna, a teraz dzieciaki od małego bawią się telefonami. Jak jesteście zainteresowani to zostawiam link do telefonu: https://www.ceneo.pl/55384928 . Na pewno posłuży kilka dobrych lat. Zresztą najważniejsze, żeby dziecko było zadowolone ;)
By pelaa95
#26556 Też mam córkę w wieku 12 lat i wiem że zabawki itp już dzieci w jej wieku nie cieszą. Nie chciałam kupować jej elektroniki typu tablet czy telefon więc pomyślałam nad innym prezentem. Zauważyłam że koleżanki z jej klasy często noszą biżuterię więc wpadłam na pomysł kupienia jej zestawu. Zaczęło się od tego że zamówiłam pudełko na biżuterię takie jak tutaj https://welovekids.pl/gadzety-do-domu/d ... ro-london/ a z czasem regularnie jak przechodzę obok sklepu to kupuję jej naszyjnik, kolczyki czy branzoletki. Jest bardzo ucieszona jak otwiera pudełko a tam czeka na nią coś nowego. Pozdrawiam ;)
By paniola
#26672 Moja córka ma 12lat i strasznie uwielbia jazde na rowerze. Bardzo lubi tez gadzety rowerowe, dlatego na najbliższą okazję chce dla niej kupić licznik rowerowy http://www.mikesport.pl/akcesoria-rowerowe/liczniki-rowerowe.html Poprzedni juz nie działa, a niedługo zacznie sie okres wiosenny, wtedy córka robi najwięcej kilometrów po przerwie zimowej. Dobrze byłoby wiedziec ile przejechała kilometrów.