Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Menua_pl
#30685 Idealne dla 30latka i na ten wiek średni będzie jakiś sprzęt survivalowy, który pozwoli odkryć takiej osobie swoją drugą młodość - śmiało zajrzyjcie do nas - chętnie pomożemy w wyborze takiego prezentu.

By Nikolll
#31174 Mój brat ostatnio obchodził 30 urodziny i całą rodziną kupiliśmy mu drona o którym zawsze marzył. Zamawiałam go na e-oko brat bardzo sobie chwali jakość tego sprzętu. Nasza rodzina jest dość duża także nie odczuliśmy aż tak bardzo tego wydatku każdy się po równo poskładał i prezent idealny.
By mieszjoka
#31316 Ja bym pomyślał nad edycją kolekcjonerską jakiejś gry którą lubi i ma jedynie w wersji normalnej. Takie zestawy kolekcjonerskie często zawierają jakąś figurkę albo dodatkowe rzeczy do gry
By Emis
#31411 Wydaje mi się, że zegarek będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Sama niedawno szukałam jakiegoś dla swojego faceta, i bardzo ciekawą ofertę znalazłam w tym sklepie https://www.zegarkionline.pl/ . Polecam Tobie też zajrzeć do niego, ponieważ mają bardzo duży wybór i pewnie bez problemu wybierzesz coś dla swojego faceta :)
By zatroskanaja
#31478 Jeżeli to prezent dla męża to można poszukać pomysłu w sexsownym sklep,pl Znajdziecie tu wiele ciekawych propozycji. Moze coś z bielizny meskiej lub wibrujacy pierścień na penisa itp. Robiąc tego typu prezent, ożywisz też życie intymne waszego związku.