Dyskusje o prezentach dla dzieci

By zatroskanaja
#21330 A może ładna książeczka http://www.taniaksiazka.pl/konik-morski ... 11820.html Na przykładzie ryb dziecko poznaje świat przyrody, opiekę nad rybimi dziećmi. Rolę taty w ich życiu. Na pewno czterolatek będzie nią zachwycony. I innym okiem spojrzy na tatę. Bo nie tylko mama jest ważna.
By Mili
#21710 A może coś z jego ulubionym bohaterem z bajki? Teraz dzieci szaleją np na punkcie minionków. Myślę, że taki prezent z postacią bajkową bardzo ucieszy tak małe dziecko. Jeśli nie wiesz gdzie szukać takich rzeczy to ja polecałabym Ci zajrzeć do tego http://mojulubionybohater.pl/28-bohater sklepu. Mają tam ogromny wybór i dość dobre ceny. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś dla 4 letniego bratanka :)
By Lady_Diana
#21893 A może na stronie sklepu Mamissima.pl znajdziesz coś odpowiedniego? Ja zawsze tam zaglądam za każdym razem, kiedy potrzebuje prezentu dla któregoś z siostrzeńców i zawsze udaje mi się znaleźć coś właściwego. Odpowiednia oferta, podzielona na kategorie adekwatnie do wieku dziecka, pozwoli Ci wybrać coś co będzie dla niego idealne. Co powiesz o takim miśku?:

Obrazek
By helguzia
#22812 Mój 5 letni siostrzeniec mieszka na stałe w Niemczech a zbliżają się jego urodziny. Zdecydowałam się na zakup kilku zabawek edukacyjnych i interaktywnych i teraz szukam najlepszej formy wysyłki tego prezentu :)Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z oferty tego brokera https://www.szybkikurier.eu/tani-kurier-do-niemiec ? Mają niskie ceny i cieszą się uznaniem wśród klientów.
By mane
#22831 Mój weterynarz z melwet w Krakowie przestrzega, by nie dawać dzieciom zwierząt! Bo zwierzę to jest duża odpowiedzialność i nie powinno się dawać ich na prezent!