Dyskusje o prezentach dla dzieci

By biedroska
#23440 No właśnie, takie namioty tez są fajne. Zresztą ja myslę, że w poszukiwaniu inspiracji na prezent najlepiej przejrzeć ofertę jakiegoś sklepu dziecięcego, a pomysl nasunie się sam. Ja ostatnio szukałam prezentu dla dzieciakow i przeszukałam sklep misie dwa. Wybrałam to, co akurat wpadło mi w oko.
By dziewczyna0592
#23643 Ja zawsze polecam zabawki, dzieci nie cieszą się z ubranek czy książek... no zależy, które ale to mniejszość. Dzieciaki kochają dostawać zabawki, nie ważne ile i jakie zawsze się cieszą dlatego ja zazwyczaj kupuję na https://fokastara.pl/kultowe-zabawki.html maja naprawdę tanie zabawki a bardzo dobre więc polecam :)
By uleczka268
#24435 To ja polecam klocki, a szczególnie klocki lego duplo . Są to świetne zestawy dla chłopców, jak i dziewczynek. Klocki te rozwijają wyobraźnię, ale też pobudzają do twórczego myślenia. Myślę, że to będzie świetny prezent.
By diament
#24859 Ciekawym prezentem jest list od Mikołaja dla takiego dziecka. Na pewno się ono ucieszy i będzie szczęśliwe z takiego prezentu. Warto skonsultować to z rodzicami i zamówić taki list. Można to zrobić tutaj http://www.listymikolaja.pl/. Będzie wielka niespodzianka dla malucha.