Dyskusje o prezentach dla dzieci

By biedroska
#23439 Myślę, że 5 latkowi największą frajdę nadal sprawią zabawki. najlepiej jakies edukacyjne, żeby rozwijal swoje umiejętności. Może jakies pierwsze literki, albo cyferki? W sklepie misie dwa widziałam fajne gry edukacyjne dla dzieciaków, zerknij sobie.
By mirek86
#23777 Może rower? Trafiłam niedawno na rowery stylowe i wydaje mi się, że to świetny pomysł na prezent. Sama ostatnio kupiłam bratankowi rower, jest bardzo zadowolony. Jeśli rower odpada a nie masz pomysłów podpytaj rodziców albo dziecko co chciałoby dostac.
By beniek33
#23869 Teraz są takie fajne klocko: KORBO. Można budować z nich różne ruchome konkstrukcje. Super zabawa. Do tego polski produkt.
By mamakaroliny
#24462 Jestem daleka od kupowania tak małym dziecia gier na Pc, tabletów czy ogólnie elektroniki... Wolę postawic na cos kreatywnego, jakies gry planszowe czy cos w ten deseń. Znalazłam nawet fajny sklep https://ksiegarnia.pwn.pl/Gry-planszowe ... 452,k.html Napewno bym wybała coś sposród gier planszowych. Takie wspólnie granie z dorosłymi czy rodzenstwem to dla dzieciaków mega frajda.
By Lady_Diana
#24474 Myślę, że ciekawe propozycje na taki prezent znajdziecie na https://podpowiadamy.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-jest-bezpieczny-i-znany-top-3/ gdzie nie tylko możecie liczyć na fachowe porady w zakresie wyboru zabawki dla dzieci, co nie będziecie musieli tracić czasu na znalezienie rozsądnej oferty bo tą, dostaniecie na tacy.
By Lidia376
#24789 Ja mam 5 latka i w tym roku prócz prezentu młody dostanie list od mikołaja. Można zamówić tutaj https://www.listymikolaja.pl/ . Moim zdaniem super pomysł. Strasznie żałuje że wcześniej tego nie znalazłam. Taki list to koszt 17 zl więc bardzo mało, dzięki czemu każdy może sobie na taki pozwolić. Jeśli ktoś chce moze też zamówić video od mikołaja. Dzieciaki będą w 7 niebie.