Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Hanna1987
#25171 Już niewiele ponad tydzień do Mikołajek. Macie już wszystkie prezenty dla dzieci? Jak wam idzie zabawa w Mikołajów?
Chyba każdy maluch się ucieszy, jeśli dostanie video-list od Świętego. Wystarczy poświęcić kilak chwil, aby stworzyć film dla dziecka na https://www.listymikolaja.pl/. Super pomysł jako dodatek do prezentu oraz na dołożenie trochę magii do tradycyjnych mikołajkowych prezentów :)
By nala1
#25217 Ja lubię kupować prezenty praktyczne.Oczywiście ważne by dziecko się cieszyło z tego prezentu,ale równocześnie może to być np. bluza dla chłopca ,o której zawsze marzył - https://bananakids.pl/chlopiece-bluzy-swetry . Tak więc przyjemne z pożytecznym ?- moim zdaniem jak najbardziej. pzdr
By kasiunia
#25322 Okres przedświąteczny tuż, tuż.Mikołaj za kilka dni z pewnością zapuka do wielu domów.Dlaczego nie miałby pomyśleć o prezentach praktycznych, takich użytecznych https://www.lilulay.com np - jakieś ubranka. Szczególnie dziewczynki potrafią takie prezenty docenić, bo czasami są jak ich mamusie - takie strojnisie. pzdr
By Marynarz
#25439 Wiesz co, według mnie lepsze od prezentów materialnych są wspomnienia... Może zrób mu niespodziankę i zabierz go do aquaparku w Krakowie co? Wtedy na pewno będzie przeszczęśliwy, bo wiesz jak dzieci reagują na zjeżdżalnię, basenowa i w ogóle :) To świetny pomysł, serio :)
By aguś1
#25746 A może na Święta Bożego Narodzenia zamówić wideo od Mikołaja? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Moim zdaniem się sprawdzi. Tutaj listymikolaja.pl trzeba złożyć zamówienie. Jeśli chcecie sprawić maluchowi radość, to myślę, że jest to idealny pomysł!