Dyskusje o prezentach dla dzieci
By MamaAdasia
#7802 Mój synek ma za miesiąc urodziny, a poza tym za miesiąc jest również dzień dziecka, a ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent. Adaś interesuje się motoryzacją oraz sportem ;). Jakieś pomysły?

By Anetaa85
#7805
MamaAdasia napisał(a):Mój synek ma za miesiąc urodziny, a poza tym za miesiąc jest również dzień dziecka, a ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent. Adaś interesuje się motoryzacją oraz sportem ;). Jakieś pomysły?

Czyli chcesz kupić dwa prezenty? Jeden na dzień dziecka a drugi na urodziny? Czy jeden wspólny prezent? ;)
Skoro Twój synek interesuje się motoryzacją to może spodobają mu się modele samochodów oraz motocykli do sklejania - http://toysbox.pl/revell-modelarstwo/revell-do-sklejania/? Kupiłam podobne modele mojemu synkowi i bardzo się mu spodobały. A drugim prezentem mogłaby być piłka do piłki nożnej lub kosz i piłka do kosza - wszystko zależy od tego jaki sport lubi Twój syn ;).
By ćwirek
#7867 Jest sporo teraz na rynku gier logicznym dla dzieciaków :) więc może jakaś zabawka edukacyjna byłaby dobrym pomysłem :)
By Mili
#14586 Może zamiast prezentu postaw na zorganizowanie mu urodzin wśród kolegów i koleżanek np na sali zabaw Incaplay?
To bardzo fajne miejsce można tam zrobić urodziny tematyczne, są tam prowadzone również róże warsztaty więc dzieci mogą bawić się spędzać czas kreatywnie. Myślę, że taki prezent na dług zostanie w pamięci :)
By tosiaczek
#16179 ja bym postawiła na zabawki i prezenty które rozwijają kreatywność dzieciaka - u nas zdecydowanie wygrywają klocki legi i ciastoliny takie jak tu mają http://ksiegarnia.pwn.pl/Zabawki/Masy-p ... 879,k.html głównie z play doh kupujemy, ale wiem też że te ciasto masy są bardzo fajne w użyciu.
By Karinka
#16244 Jak dla mnie najlepszym prezentem są ubranka dla dzieci. Kupuję je w tym miejscu najczęściej: http://mala-mi.com.pl/pl/ a to głównie z tego względu, że jest tam jednak największy wybór. Uważam, że jest to bardzo praktyczne, bo dzieci szybko się brudzą i łapią plamy, a to sytuacja do której lepiej nie dopuszczać
By monaliza13
#16555 Mój wnuk przesiada się właśnie nauczył się jeździć rowerem na dwóch kolach. Dlatego znalazłam stronę http://www.centrumrowerowe.pl/ Są tu nie tylko rowery. Mam zamiar kupić kask, ochraniacze itp. Chcę by był bezpieczny w razie upadku. A przy okazji będzie prezent.
By Joe
#16567 Takie dziecko już wiele rozumie i lubi się bawić np w kuchnię. Wtedy karmi misie, lalki itp sztucznym jedzeniem. Takie elementy kuchni możemy kupić na http://www.trendysmyk.pl/114-akcesoria-kuchenne- idealny prezent dla 5 latka. Myślę że długie godziny spędzi bawiąc się tym ale pewnie i dorośli będą mieli przy tym dużą frajdę. A co Wy sądzicie o takim pomyśle ?