Dyskusje o prezentach dla dzieci
By zax454
#12177 Jak ktoś decyduje się podarować dziecku psa to warto mu od razu skompletować wyprawkę typu obroża i smycz dla psa. Warto też kupić jakieś zabawki i karmę dla psa - tak na początek :)

By Mili
#12676 Bardzo fajnym pomysłem na prezent jest zorganizowanie dziecku jakiegoś przyjęcia urodzinowego. Można to zrobić np na sali zabaw. Jeżeli jesteś z Warszawy to Inca Play www.incaplay.pl to bardzo fajna sala zabaw z wieloma atrakcjami. Dzieci dzięki temu mogą się świetnie bawić.
By PiotrM
#12691 Cześć,
może coś z zabawek edukacyjnych ?
nawet najzwyklejsze puzzle, układanki pamięciowe czy zwykłe gry planszowe potrafią sprawić wiele radości, nasza małą uwielbia Krainę Lodu i prawdopodobnie wybierzemy na Dzień dziecka coś z takiej oferty http://bajkowakolekcja.pl/kraina-lodu-frozen-sklep
By lilka91
#13627 Ja bym zapytała dziecko co chce dostać, nie będzie wtedy rozczarowania. Moje zawsze mi mówią co im się marzy i w miarę możliwości staram sie spełniać ich marzenia :) Myślę, że w urodziny warto wybrać się do http://www.incaplay.pl/ można tam nawet zorganizować przyjęcie urodzinowe. Dzieciaki uwielbiają takie miejsca.
By Mili
#14404 A nie lepiej zamiast jakiegoś prezentu który szybko jej się znudzi zorganizować urodzin np na sali zabaw IncaPlay ? To taka forma prezentu która zostanie we wspomnieniach.
Dziecko w tym dniu wybawi się z kolegami i koleżankami może nawet nauczy się czegoś ciekawgo?
Według mnie to dość ciekawa forma prezentu.