Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Karina433
#30956 Pewnie, w tym wieku dziecko powinno sie poprzez zabawę rozwijać, a nie siedzieć i ćwiczyc tylko kciuki. Nasz syn no bardzo lubi budować rózności z klocków i najchętniej bawi się lego. Doskonale rozwijają dziecięcą kreatywność, zręczność i wyobraźnię. Sporo ma tych różnych zestawów, a któryś z tych https://funnybricks.pl/lego-classic,c44,pl.html będzie kolejny jako prezent na dzień dziecka.
By dorianagrey
#31387 Najlepszym prezentem dla dziecka jest to, że będziesz mu poświęcać czas. Często z siostrzeńcem oglądamy wspólnie filmy. Dzisiaj szukałam inspiracji i znalazłam ją w tym wpisie https://babychic.pl/filmy-dla-dzieci-i-doroslych-ktore-filmy-spodobaja-sie-dzieciom-i-ich-rodzicom/ zapowiada się długi weekend. A wy co oglądacie z najmłodszymi?
By Handsom
#31923 Nasz teraz cały czas z głową w telefonie. Dostał od matki chrzestnej na urodziny w ubiegłym roku. Myślelismy ze mu minie z czasem, ale gdzie tam... dodatkowo na dzien dziecka przyniosła mu zestaw tych gier interaktywnych https://ithings.pl/gadzety/rozrywka To akurat bardzo polecam bo sa bardzo rozne, a jednak gdy sa inteligentne i wplywaja na rozwoj, wiec moze prezent w tym stylu? U nas zadzialal
By 0lga
#32020 Mój 6-latek ucieszył się z Aqua dragons https://gonzotoys-sklep.pl/13-aqua-dragons. Długo się zastanawiałam czy na pewno mu się spodoba, ale już wiem że nie potrzebnie. Dzieciak nie tylko jest zachwycony inną zabawką niż znał do tej pory i uczy się odpowiedzialności. Polecam każdemu kto chce nauczyć dziecko poważnego myślenia.