Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By paula.ka
#26966 Czesc, mam do was pytanie. Moja babcia w najblizszym czasie będzie obchodzila urodziny a ja nie mam kompletnie pomyslu co moglabym jej kupic. Lubi czytac ale na swieta dostała parę ksiazek, ode mnie tez więc tego nie chce znowu kupowac. Poza tym to już nic nie przychodzi mi do glowy. Macie jakieś pomysly co moglabym tym razem dac jej w prezencie :)

By sarittta
#27220 może jakąś ładną biżuterię jej kup albo coś do domu np. ładne kubeczki, wazon, koc na zimę. Może jakąś garsonkę, żeby miała na wyjścia albo torebke. Kosmetyki, perfumy…
By paula.ka
#27365 Dzieki ;) bizuteri w ogole nie nosi, tylko pierscionek. Ubran tez nie chce jej kupowac nie wiem za bardzo jakie by na nia pasowaly no i jeszcze ona nie wychodzi zbyt często bo ma problemy z chodzeniem i boli ja kregoslup, za to własne koc taki cieply na zime bylby chyba dobry. Babcia nie będzie marzla i sobie pod nim posiedzi. I do tego sprezentuje jej jakiś kosmetyk.
By SulphurBuskoZdrój
#27393 Ciepły i miękki koc jest świetnym pomysłem! Twoja babcia będzie mogła ogrzać się pod nim w chłodne zimowe wieczory. Dodatkowo możesz kupić jej zestaw herbat, jeśli oczywiście babcia lubi je pić. Taki gorący napój z dodatkiem naturalnych składników - cytryny, pomarańczy, miodu czy imbiru - dodatkowo rozgrzeje jej organizm. Jeśli chodzi o kosmetyk, mogę polecić Ci bals sulphur żel naszej firmy Sulphur Busko Zdrój. Napisałaś, że Twoja babcia ma problemy z przemieszczaniem się oraz bóle kręgosłupa, a ten produkt przeznaczony jest właśnie dla takich osób. Leczenie bals sulphur żelem zmniejszy ból przy chodzeniu i poprawi sprawność ruchową. Dodatkowo jego stosowanie nie ma negatywnego wpływu na układ sercowo-naczyniowy oraz oddechowy, dlatego mogą go stosować osoby starsze. Więcej o tym produkcie możesz przeczytać tutaj: http://www.sulphur.com.pl/bals-sulphur-zel/.
By paula.ka
#27451 dzieki za odpowiedz ;), bardzo mi się podoba ten pomysl z zelem.. zwłaszcza, że napisaliscie, ze zmniejsza ból przy chodzeniu, a czy ten zel da się kupic bez recepty i gdzie moge kupic?
By SulphurBuskoZdrój
#27457 Cieszę się, że mogłem pomóc. Dokładnie, bals sulphur żel, dzięki właściwościom solanki siarczkowej, którą w sobie zawiera, wpływa na zakończenia nerwowe, powodując ich mniejszą pobudliwość, dlatego ma działanie przeciwbólowe. Możesz kupić go bez recepty w większości aptek stacjonarnych oraz internetowych. Możesz zamówić go również, dzwoniąc pod numer telefonu 41 378 78 93.
By onamiki
#27631 A ja bym zaproponowała coś nietypowego bo taki masażer https://www.al.to/p/362588-masazer-bosch-pmf3000.html? Nie ma chyba nic lepszego niż po całym dniu wymasować (i zwłaszcza w zimie) wygrzać stopy :mrgreen: Zwłaszcza, że osobą starszym bardzo często puchną nogi i szybciej się męczą stopy. Ten świetny sprzęcik posiada opcję masażu wibracyjnego oraz bąbelkowego. W zestawie są też dwie nakładki do pielęgnacji i jedna do masażu. A co ciekawe posiada strefę podczerwieni która pomaga lepiej się zrelaksować ;) Masażer jest bardzo łatwy w obsłudze i bez problemu się go opróżnia więc myślę, że świetnie by się sprawdził jako prezent dla babci. Zresztą sama mam taki sprzęt i polecam, naprawdę działa świetnie :D