Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Mosif
#10191 Świetnym pomysłem na prezent, który będzie i praktyczny i niebanalny może być kurs witrażu.

Dzięki naszej stronie można zapisać się na niepowtarzalny kurs zwiększający umiejętności manualne oraz pozwalający odkryć nowe zainteresowania.
Ofertę kierujemy do kreatywnych osób chcących poszerzyć swoje horyzonty oraz miło spędzić czas.

Pozdrawiamy,
Artshobby.pl

By blanka
#10528 A co powiecie, żeby wyciągnąć babcię by zrobiła coś dla siebie? Np. wizyta w salonie kosmetycznym. Widziałam ostatnio że w krakowskiej Vici Clinic jest od niedawna nowy zabieg - Venus Freeze. to podobno najlepszy zabieg odmładzający na skórę. Tutaj strona tego salonu: http://www.vicihair.pl, przenieśli się na ul. Sebastiana 2.
By plikanir
#10685 Najlepszym pomysłem na prezent dla babci jest oczywiście zdrowie. Jak to zrobić? My kupiliśmy dla naszej badanie holterem ekg. Tu można o tym przeczytać: https://kredos.pl/ . Dzięki temu badaniu mogliśmy się dowiedzieć, jaki jest rzeczywisty stan jej zdrowia i mogliśmy rozpocząć szybkie leczenie.
By franek.nowak
#12137 Moja babcia obecnie ma remont w swoim mieszkaniu i mieszka na u nas :) Bardzo podoba się jej nasza kuchnia, gdzie mamy wszystkie sprzęty w zabudowie :) Razem z rodzeństwem i rodzicami stwierdziliśmy, że kupimy jej piekarnik do zabudowy do nowej kuchni :) Fajne propozycje, w okazyjnych cenach znaleźliśmy na http://www.mixmedia.pl/piekarniki-do-zabudowy