Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By Doeo
#21669 Babci spodoba się fotoobraz na którym znajdzie się zdjęcie ze wszystkimi wnukami albo kolaż zdjęć, na których znajdą się wnuczki i wnukowie. Fajny pomysł? Ja wieeeem! :mrgreen:
By mane
#21729 Może ciśnieniomierz ?? Mój dziadek ma fajny ciśnieniomierz z
haxe.pl funkcje wykrywania arytmii, automatycznie wyłącza się po minucie, a
poza tym ma duży fajny wyświetlacz dostosowany dla osób starszych!
By patricia
#21911 Moja koleżanka jakiś czas temu kupiła tutaj: http://www.grawernia.pl/k34,chrzest-komunia-slub.html srebrną ikonę w ramce, na urodziny babci. Prezent przepiękny, a jej babcia była bardzo wzruszona :) Ikony są wykonane ze srebra, a do tego można je zamówić z dedykacją, więc to piękny i wydaje mi się, że całkiem fajny prezent dla starszej osoby, zwłaszcza jeśli lubi takie rzeczy.
By olivia11
#21954 Kup jakąś koszulkę albo kubek ;) A jeśli chcesz się postarać to zrób jakiś prosty album ze zdjęciami wnuków, czy coś :)
By dziewczyna0592
#22068 Ja swojej babci robię prezenty bezokazyjne :) ostatnio oglądałam z nią stare zdjęcia kiedy jeszcze była młodą dziewczyną :) bardzo się wzruszyła przy tym :) ale jak to uznała, było to jej najlepszym czasem w życiu :) postanowiłam babci zrobić niespodziankę i zrobiłam jej wielki obraz na płótnie na podstawie jej zdjęcia aby mogła każdego dnia przypominać sobie te młode lata :) ucieszyła się bardzo, jeszcze nigdy jej takiej nie widziałam :) jakby ktoś chciał swojej babci lub dziadkowi zrobić taki prezent to polecam http://fotoobrazyinfo.pl/ .
By biedroska
#22136 Może po prostu książka z gatunku, który twoja babcia lubi? Myślę, że to prosty ale i sprawdzony prezent :) ja zamawiam często na inbook.pl, poszukaj bo mają tam bardzo duży wybór i dodatkowo tanią wysyłkę
By PeCeCik
#24098 Wydaję mi się, że dobrym prezentem może być jakaś książka traktująca o zdrowiu po przekroczeniu pewnej granicy wieku :) No bo na przykład ciężko dowiedzieć się z internetu jak sobie radzić z kłuciem serca... W sieci udało mi się na ten temat znaleźć tylko taki artykuł http://www.kardiokompendium.pl/klucie-w ... -krazenia/ , bardzo pożyteczny i dobrze napisany swoją drogą :D