Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By onamiki
#24112 Pomysły mam dwa. Pierwszy z serii zadbaj o swoje zdrowie - https://www.al.to/p/334636-cisnieniomierz-braun-cisnieniomierz-naramienny-exactfit-1.html. Jest to model naramienny z pamięcią pomiarów oraz pomiarem pulsu. Działa na baterie AA które można dostać wszędzie. Ma duży wyświetlacz LCD dlatego bardzo dobrze można wszystko z niego odczytać. Poza tym jest też do niego specjalna apka dzięki której można zapisywać i kontrolować wyniki bezpośrednio w telefonie. Uważam, że to dobry prezent dla każdego bo zawsze i w każdym wieku warto dbać o swoje zdrowie :)
A drugi z serii umilającej życie - https://www.al.to/p/362588-masazer-bosch-pmf3000.html. Kto w końcu nie lubi relaksującego masażu? :D Zwłaszcza, że osobą starszym puchną nogi i szybciej się męczą stopy. Posiada opcję masażu wibracyjnego oraz bąbelkowego. Do tego dwie nakładki do pielęgnacji i jedna do masażu. A co ciekawe posiada strefę podczerwieni która pomaga lepiej się rozluźnić ;) Masażer jest bardzo łatwy w obsłudze i do opróżnienia z wody więc myślę, że świetnie się nada na prezent dla ukochanej babci :)

By olivia11
#24426 Nie wiem w jakim wieku jest Twoja babcia ale ja swojej 67 letniej babci sprawiłam ostatnio książkę pod tytułem "Sprawność i zdrowie po pięćdziesiątce" wyd. Buk Rower. Babcia już od dawna jest na emeryturze, lubi rozrywkę i aktywne spędzanie czasu więc stwierdziłam, że to będzie dla niej świetna lektura :) Książka pokazuje jak dbać o siebie po 50 i udowadnia, że aktywność fizyczna w takim wieku jest jak najbardziej słuszna bo pomaga uniknąć wielu chorób :) W książce zawarta jest cała masa porad oraz propozycje ćwiczeń, które pomogą zachować zdrowie :) Myślę, że może to być doskonały prezent również dla Twojej babci, moja z wielu rad skorzystała i teraz codziennie ćwiczy a przez to dużo lepiej się czuje :)
By megusia
By Czadoman
#25228 A babcia lubi czytać? Wzrok jeszcze jest super ? Bo moja na przykład uwielbia i ja zawsze nim kupię książkę wchodzę tutaj https://www.granice.pl czytam recenzję, jak uznaje że jest dobra to się nie waham. Babcia uwielbia czytać, to ją relaksuje, tak spędza długie wieczory.