Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By AnnaL
#26618 Ja swojej babci kupiłam naturalne witaminy, bo bardzo się troszczę o jej zdrowie. No ale oczywiście każda starsza osoba ma inne potrzeby i dlatego prezent należy wybierać indywidualnie.

By kasia744
#26712 A ja jako że lubię czasem sobie uszyć coś na maszynie, swojej babci uszyłam szalik na zimę. Była bardzo zadowolona, prezent się udał. Co do tkanin to zamawiam najczęściej na http://tkaninki.com/ - mają duży wybór i przystępne ceny.
By ronan
#28806 Według mnie książka to jest dobre rozwiązanie na prezent dla babci, jeżeli lubi czytać. Można ją w ten sposób też zachęcić do czytania :) W księgarni https://www.rewolucja.co.uk znajdziecie duży wybór książek, a także innych rzeczy na przykład gier planszowych, puzzli, które również są świetną formą rozrywki. Wysyłka nie jest droga, księgarnia działa na terenie Wielkiej Brytanii.
By Legion
#28971 Moja babcia od dawna uskarżała się na ból stawów. Wiadomo, że z wiekiem takie dolegliwości przybierają na sile. Zastanawiałam się w jaki sposób mogłabym pomóc jej uśmierzyć ból i przeszukując sieć natrafiłam na harpagon max forte: https://lyly.pl/288335955283243e lek jest o tyle skuteczny że działa zarówno na objawy jak i źródło bólu, dlatego od razu zaopatrzyłam się w kilka opakowań na zapas :D
By Brayank9
#29148 Najczęściej, przynajmniej u mnie tak to wygląda, kupujemy seniorom rzeczy zdrowotne. Może nie konkretnie leki, ale cos co ułatwi im codzienne funkcjonowanie. Moja babcia ma problemy ogólnie z poruszaniem się, głównie z kolanami. Dlatego zamawiałem jej stabilizator na kolano ze stronki http://www.sklepikseniora.pl/stabilizat ... c3777.html Jest to ogólnie sklep z rzeczami tylko dla seniorów :)
By Hela
#29877 Moze dla babci cos praktycznego, na pewno chetnie wymieniłaby okulary na nowsze. Zapytaj a zobaczysz, że chętnie na to pójdzie. Widziałam, że na stronie sklepu https://iokulary.pl/product-pol-19450-Arnette-WHOD-AN-7133-2087.html są aktualnie przeceny przy zakupie oprawek. Sklep bardzo pomocny jesli mamy problem z doborem szkieł czy oprawek.
By Ramoneska
#30016 Macie jakiś pomysł na prezent dla babci pow. 70 roku życia? Te wszystkie specyfiki do picia, jakieś niepotrzebne buble odpadają. Zastanawiałam się nad klasycznymi perełkami. Babcia była bardzo elegancką kobietą zawsze. Chociaż sama nie wiem.