Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By mondrala
#30215 My postanowiliśmy wybrac jako prezent dla babci okulary https://eyewear24.net/product-pol-19265 ... -5017.html babcia była bardzo zadowolona , okulary pasowały idealnie . Są bardzo ładne , a babcia poczuła się młodziej jak twierdzi , najważniejsze że prezent się spodobał.

By Fimmi19
#31546 Może dwa kremiki? Na dzień i na noc :D? Babcie raczej zmarszczki mają a moja dość niechętnie o nich mówi i ciągle się smaruje kremami. Wydaje mi się, że możesz celować w kremy Bielendy z serii lift 60+, moja babcia sobie chwaliła więc pewnie i Twoja będzie zadowolona :P
By krejzolka
#31550 Dużo fajnych rzeczy można znaleźć na stronie https://www.pomocedlaseniora.pl/15-sypialnia ja często tam kupuję prezenty dla babci. Można wyszukać fajne rzeczy, które są bardzo przydatne. Ostatnio zakupiłam drewniany stolik śniadaniowy do łóżka i podpórkę pod głowę i plecy do czytania w łóżku.
By Doe
#31588 Myślę, że dobrym pomysłem na prezent dla babci są tabliczki ozdobne z jakimś fajnym cytatem: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami. Mojej babci bardzo się spodobało kiedy otrzymała od mnie taką z mottem nawiązującym do miłości i gotowania, bo bardzo lubi dokarmiać swoje wnuki. ;)
By Bella89
#31618 Przede wszystkim warto pamiętać, że osoby starsze są bardzo sentymentalne. Także wydaje mi się, że fajnym też prezentem byłoby podarowanie czegoś z głębi serca czyli przykładowo album ze zdjęciami rodzinnymi. Na stronie https://www.albumyfoto.pl/ możecie znaleźć wiele fajnych albumów takich, gdzie są folie do wkładania zdjęć i tak gdzie przykleja się fotografie. Wybór mają naprawdę szeroki, także z pewnością znajdziecie tam coś idealnego.