Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By monaliza13
#14678 Och z tymi biegaczami, mam takiego serdecznego kumpla. który uwielbia bieganie. Ale często przeszkadzają mu okulary, które parują, spadają itp. Dlatego znalazłam taką stronę http://www.okularowy.pl/17-soczewki Myślę, że to dla niego będzie najlepsze rozwiązanie. Posadzę go i niech sobie wybierze, takie jak mu odpowiadają.
By dama_pik
#17205 sama często biegam i wiem, że najważniejsze to mieć dużo koszulek bo jak biegasz codziennie to wiadomo jak często przebiera się i pierze takie koszulki bo chyba, że ktoś lubi ten specyficzny zapach :P
Może zamów mu jakąś koszulkę z nadrukiem w klimacie sportu, tutaj masz kilka fajnych propozycji http://www.sferakoszulek.pl/pl/c/Koszulki-sportowe/11
By Joe
#17623 No nie zawsze sobie sam kupuje a to dlatego że nie każdego stać na obuwie z najwyższej półki. Dlatego uważam że takie obuwie jest jak najlepszym pomysłem na prezent. A co Wy o tym sądzicie ? Jeśli zgadzacie się ze mną to ciekawi mnie wasza opinia na temat tego sklepu internetowego jak https://sneakershop.pl/pol_m_KOLEKCJE_a ... -7882.html Mają na prawde ogromną ofertę również butów sportowych więc na pewno każdy znajdzie co nie co dla siebie.
By Czadoman
#17748 oo dla biegacza to jest teraz tyle rzeczy, gadżetów że można poważnie wybierać dniami. Na avans.pl zobacz sobie ile tego jest. Bieganie jest teraz modne, więc jest w czym szperać.
By Aini
#18168 Dobre byłyby też specjalne słuchawki dla biegaczy, dzięki czemu mogą biegać z muzyką w uszach, a te w trakcie biegu nie wypadają.