Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By ewelina795
#18891 Jak już ktoś wcześniej wspomniał soczewki dla biegacza to dobry pomysł. Sama biegam w okularach i albo podskakują albo parują. Ciężka sprawa. Soczewki rozwiązują te problemy. Duży wybór soczewek jednodniowych jest tu http://www.soczewki.kontaktowe.com/soczewki_jednodniowe-k29-0-3-default.html. Trzeba tylko najpierw poznać wadę wzroku danej osoby. Warto też wcześniej wypytać czy nie nosiła wcześniej szkieł kontaktowych i jakie to były modele.
By bella
#18933 Chyba nikogo nie zaskoczę iż najlepszym prezentem dla biegacza będą dobre buty :) Mój chłopak biega codziennie i ostatnio dużo marudził, że buty jego ukochane mu się rozwalają i musi kupić nowe a to znowu nowy wydatek. Dlatego skorzystałam z tej wiedzy i na mikołaja dostał http://eleven-store.pl/sklep/pl/nike/58 ... t-run.html Jak widać przecena jest więc aż tak się nie wykosztowałam a prezent bardzo mu się spodobał :)
By sasza
#19290 Faktycznie soczewki mogą być dobrym pomysłem ale musimy wiedzieć, jakie dana osoba nosi. Wybór soczewek jest ogromny, zobaczcie sami: https://optiland.pl/soczewki. Ale musimy wiedzieć, jaką dana osoba ma wadę wzroku bo bez tego nic nie wymyślimy :)