Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By dama_pik
#18528 A biegacz chodzi na siłownie? Może mu jakas odzywke kupic? witaminy np. maximumnutrition.pl/pl/aminokwasy/598-BPI-Best-Aminos-Energy.html ? + stroj? Fajny preznet u najwaziejsze ze byłby przydatny dla niego.
By AnetkaS
#19305 Może to nietypowy pomysł, ale ja bym proponowała etui do kluczy
. Sama biegam i wiem, że ciężko pęk kluczy gdzieś włożyć, jak się trzyma w dłoni to niewygodnie, a jak w kieszeni dresów to brzęczy.
By Mr.Gadzet
#21093 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent dla biegacza. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By hejlo
#21871 najpierw zacznijmy od tego jaki masz budżet na prezent? czy jest to do 100-200 złotych czy więcej? Jeśli to ma być coś super to na pewno szukałabym w sprzęcie dla profesjonalistów np jakiś osprzęt dla biegaczy czy np taką kamerkę sportową https://yi.pl/produkt/yi-action-camera- ... doodporna/ wiele osób uprawiających sport teraz wyposaża się w takie kamery, nie tylko dla fejmu, ale przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa. w razie W masz wszystko nagrane :)
By mane
#22231 J ana prezenty chyba najchętniej oraz najczęściej kosmetyki samochodowe
http://www.total-care.p l/cat-pl-1-AUTO-CARE
-br-chemia-motoryzacyjna.html wiem ze tu sa bardzo przydatne akcesoria i
przydadzą i się do auta.