Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By BartekTrenuje
#9793 Jeśli Twój kolega/koleżanka jest biegaczem, lub chciałby zacząć biegać proponuję skorzystanie z usług trenera biegania. Jestem absolwentem AWF, pasjonatem biegania i trenerem biegania z wykształcenia. Trenuję ludzi od dwóch lat, sam pierwszy bieg zaliczyłem w 2005 roku. Gwarantuję profesjonalną opiekę trenerską. Możliwe jest wykupienie pojedynczego treningu wraz z planem treningowym jak i serii treningów lub jedynie planu treningowego wraz z konsultacjami on-line.
Treningi prowadzę w Warszawie, jednak konsultacje on-line możliwe są dla całej Polski. Zapraszam.
Więcej info: http://bartek-trenuje.weebly.com/

By allena
#12115 Zawsze można kupić także saszetkę/nerkę, by schował sobie klucze i inne potrzebne rzeczy. Są też takie z uchwytem na bidon.
By Legion
#16912 Przypuszczam ze najlepszym prezentem dla biegacza byłaby taka profesjonalna bieżnia: https://www.omega-fitness.pl/bieznie-cat-398.html dzięki której mógłby realizowac cześć swoich planów treningowych w domu, ale tego typu sprzęty zajmuja naprawdę sporo miejsca wiec warto zrobić wcześniej rekonesans, czy w ogóle zmieszczą się w mieszkaniu.
By pinio555
#17536 Najlepsza będzie kamera sportowa. Dzisiejsze kamery sportowe nagrywają w jakości HD niemal w każdych warunkach pogodowych a nawet pod wodą i na wysokościach. Oprócz tego taką kamerkę można wykorzystać jako samochodową lub zwykły rejestrator wideo. Poczytaj sobie w necie, warto się nad tym zastanowić.