Dyskusje o prezentach dla mamy
By BartekTrenuje
#9795 Jeśli Twoja mama jest biegaczką, lub chciałaby zacząć biegać proponuję skorzystanie z usług trenera biegania. Jestem absolwentem AWF, pasjonatem biegania i trenerem biegania z wykształcenia. Trenuję ludzi od dwóch lat, sam pierwszy bieg zaliczyłem w 2005 roku. Gwarantuję profesjonalną opiekę trenerską. Możliwe jest wykupienie pojedynczego treningu wraz z planem treningowym jak i serii treningów lub jedynie planu treningowego wraz z konsultacjami on-line.
Treningi prowadzę w Warszawie, jednak konsultacje on-line możliwe są dla całej Polski. Zapraszam.
Więcej info: http://bartek-trenuje.weebly.com/

By rachelka
#16847 Jeżeli mowa o prezencie dla biegaczki to całkiem fajnym i oryginalnym punktem odniesienia może być jakiś turnus rehabilitacyjny i regeneracyjny:)
AlfaTour ma takie oferty i zastanawiam się właśnie czy mojej mamie miłośniczce biegania więc i też częstych kontuzji czegoś takeigo nie sprezentować,co myślicie?
By monikabert90
#31738 Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na upominek dla biegaczki będzie butelka filtrująca do wody. Można ją kupić na przykład na https://strefafiltrow.pl/. Takie butelki stały się ostatnio bardzo popularne i modne wśród sportowców, ponieważ dzięki nim nie trzeba zabierać ze sobą wody na trening, wystarczy zabrać pustą butelkę, która jest lżejsza, no i mamy pewność, że nic się nam nie wyleje w plecaku ;)