Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Kamans
#555 Mój barat jest strażakiem i niedługo obchodzi urodziny swoje 30. Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć jakiś oryginalny prezent związany z pracą strażaka?

By Fred
#619 Ciężko coś dobrać z pracą strażaka. Może po prostu jakiś dobry alkohol? Ciężko coś doradzić, za mało informacji
By ArtDeco-Sklep
#4439 JUŻ NIEDŁUGO W SPRZEDAŻY ( na początku grudnia 2012)

Kultowy model jedyny taki

Model polskiego wozu strażackiego z drabiną

Kopia z lat 1970 STAR P-26 - Jelcz

Pierwszy raz w sprzedaży

Ten przedstawiony model straży pożarnej może uzupełnić Twoją kolekcję.

Jeżeli jesteś zapalonym kolekcjonerem wszelkich pamiątek pożarnictwa lub szukasz czegoś niepowtarzalnego na prezent dla swojego kolegi to ten wóz strażacki jest najkorzystniejszą propozycją.

Duży czerwony wóz strażacki, który został dokładnie odwzorowany w najdrobniejszych szczegółach. Posiada takie elementy jak różnego rodzaju

węże, gaśnice, drabinę, syrenę, zbiornik na wodę również dokładnie zostały odwzorowane części samochodu takie jak kierownica, lampy, niebieskie koguty itd.

Szczerze polecam miłośnikowi motoryzacji lub chłopakowi któremu zabawa samochodami sprawia dużą przyjemność, jednocześnie nadaje się do pokoju chłopca lub do

biura firmy branży związanej z motoryzacją, ale nie tylko.

http://artdeco.sklep.pl/p1341,woz-straz ... owosc.html

UWAGA: Wspaniały prezent nie tylko dla strażaka:
By wika
#4816 A może Lego zestaw strażaka:D takie odstresowujące:) w ToyusRUs jest sporo promocji co jakis czas na lego albo PlayMobil(bo w sumie z tego tez taki zestaw mógłby być)
By Zycik
Konek napisał(a):Też myślę, że lepszym prezentem byłoby coś niezwiązane z pracą. Strażak ma wiele stresu, więc może kupić mu wędkę i niech zacznie łowić.
To odstresowuje i przy okazji można się częściej spotykać w rodzinnym gronie.

---
Ogłoszenia Zlecenia
Szybki Kredyt

Popieram, wędkowanie to najlepszy sposób na stres :)
By Mili
#11462 Moim numerem jeden ostatnio jest książka Adama Amblera "Seksturysta". Książka przepełniona jest wątkami erotycznymi dzięki czemu jest ciekawsza. Pokazuje ona całkiem inny rodzaj turystyki. Może taką książkę pełną pikanterii mu kupisz ?
By sandra111
#11500 Jak jest strażakiem to pewnie jest wysportowany i dba o swoje mięśnie.W takim wypadku kupiłabym mu suplement diety np http://www.somatodrol.com/ Pozwala budować tkankę mięśniową, spala tłuszcz, szybko regeneruje mięśnie po wysiłku i zapobiega skurczom. Myślę że każdy wysportowany facet byłby zadowolony z takiego prezentu. Faceci lubią się suplementować.