Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Menua_pl
#30680 Może warto sprezentować mu wiatrówkę? Można też na sportowo w tym rywalizować więc może poszerzy mu to horyzonty sportowej rywalizacji? Na pewno warto się nad tym zastanowić - sprawdź u nas, zajmujemy się tym od dawna i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

By aleksandra12
#31957 Hmm, skoro to ma być prezent dla sportowca, to poszłabym właśnie w tym kierunku. Jeśli tak naprawdę nie wiesz, co kupić na prezent, to kup coś przydatnego. Na przykład suplementy czy odżywki. Chyba najpewniej jest kupić odżywkę białkową ze sklepu https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki- ... -whey-100/ , ponieważ po tak zwane białko sięga dosłownie każdy sportowiec. Dużym plusem tych suplementów jest to, że można je, bez problemu też łączyć z wieloma innymi typami suplementów. Myślę, że to będzie strzał w 10.
By AnetkaS
#32326
aleksandra12 napisał(a):Hmm, skoro to ma być prezent dla sportowca, to poszłabym właśnie w tym kierunku. Jeśli tak naprawdę nie wiesz, co kupić na prezent, to kup coś przydatnego. Na przykład suplementy czy odżywki. Chyba najpewniej jest kupić odżywkę białkową ze sklepu https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki- ... -whey-100/ , ponieważ po tak zwane białko sięga dosłownie każdy sportowiec. Dużym plusem tych suplementów jest to, że można je, bez problemu też łączyć z wieloma innymi typami suplementów. Myślę, że to będzie strzał w 10.


Też mi się wydaje, że odżywka to dobry pomysł. Ja akurat ostatnio kupiłam dla swojego faceta białko ryżowe, bo nie je mięsa, więc odżywka pochodzenia zwierzęcego nie wchodziła w grę. Możecie to białko znaleźć tutaj: https://sklep.mlynoliwski.pl/p/2126/1225/bene-vobis-bialko-ryzowe-1kg--odzywki-bialkowe-dla-sportowcow.html