Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Lerotka
#24681 Z takich akcesoriów do domowej siłowni to mogę polecić np. hantle, albo sztangę. Trzeba tylko wybrać dobry gryf, bo to naprawdę robi sporą różnicę. Ewentualnie buty do biegania
By Jacea
#24743 Ja sobie trochę ułatwiłam sprawę i wprost zapytałam mojego męża jaki prezent najbardziej mu się przyda. Bardzo nie lubię nietrafionych prezentów, które latami zalegają w szafie.
By Manilek
#24772 Z takich akcesoriów do domowej siłowni to mogę polecić np. hantle, albo sztangę. Trzeba tylko wybrać dobry gryf, bo to naprawdę robi sporą różnicę. Ewentualnie buty do biegania
By Golderniejak
#24879 Ciekawy wątek. Niestety mój chłopak jest tym typem "sportowca", który jedynie ogląda mecze. Właśnie dlatego planuję mu kupić grę. Myślę, że FIFA 18 na komputer będzie dobrym prezentem dla takiego kanapowego sportowca. :D Właśnie przeglądam oferty i tutaj: https://www.ceneo.pl/oferty/fifa-18 można znaleźć ją w całkiem niezłej cenie.
By Ruba
#25157 Z takich akcesoriów do domowej siłowni to mogę polecić np. hantle, albo sztangę. Trzeba tylko wybrać dobry gryf, bo to naprawdę robi sporą różnicę. Ewentualnie buty do biegania