Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By mirellka0
#25461 Mój na siłowni spędza tak dużo czasu, że wiadome było by mu kupić taki prezent pod kątem sportu. Myślę o odżywkach któryś z tych https://glutamina-odzywki.pl/producent/activlab/ bo patrząc po szafkach widzę, że się mu kończą powoli. Dodatkowo kupię mu nowe rękawiczki do podnoszenia ciężarów, ma na ich punkcie bzika. Szukam jakiś fajnych, znacie może firmy godne polecenia?

By lenny
#26823
pixolix napisał(a):A ja bym proponowała na przykład jakieś fajne, odpowiednie słuchawki do biegania ;) https://www.teletorium.pl/zestaw-slucha ... ony/39056/

Myślę, że to całkiem ciekawy pomysł. Jak dla mnie to smartwatch może być też ciekawym pomysłem, w Teletorium mają kilka fajnych.
By mariette
#29290
juliettx napisał(a):
pixolix napisał(a):A ja bym proponowała na przykład jakieś fajne, odpowiednie słuchawki do biegania ;) https://www.teletorium.pl/zestaw-slucha ... ony/39056/

Wyglądają całkiem fajnie muszę przyznać ;)

Ja je niedawno kupiłam i muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolona. Myślę, że były warte kupna.
By aguś1
#29935 Trzeba wybrać prezent, który przypadnie takiej osobie do gustu. Warto dobrze zastanowić się nad zakupem. Ciekawy asortyment sportowy znajdziecie tutaj https://www.mikesport.pl . Jest tam nie tylko odzież, ale i akcesoria. Wybór jest spory, więc bez problemu można wybrać idealny upominek.
By AnetkaS
#29965 Ja swojemu facetowi lubię kupować ciuchy, ale takie, których nie znajdzie w zwykłych sieciówkach. Ostatnio na urodziny kupiłam mu bluzę Kenzo - czarno-białą. Tak mu się spodobała, że na początku cały czas w niej chodził:)