Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Pysio
#429 Mojemu wujkowi urodził się syn a ja zostałem wybrany do tego, abym został jego ojcem chrzestnym. Oczywiście ciesze się tym faktem, ale nie mam pojęcia co mam kupić na chrzciny. Czy ma to być prezent + pieniądze, czy same pieniądze? Czy może sam jakiś droższy prezent?

Jeśli chodzi o mój budżet to chciałbym zamknąć się w okolicach 600zł.

By Anulaa
#439 Witam :) Chciałbym podsunąć pewien pomysł na prezent :)
A mianowicie bardzo oryginalną i na pewno niepowtarzalną pamiątkę Chrztu Świętego w formie obrazka wyszytego haftem krzyżykowym.[/b]

Zwykłe pamiątki w formie książeczek czy kartek po jakimś czasie i tak lądują w szufladzie, natomiast wyszyty obrazek można sobie powiesić w pokoju dziecka gdzie przez kilka lat może wisieć i będzie śliczną ozdobą w pokoju oraz będzie przypominał o tym ważnym sakramencie jakim jest Chrzest Święty.

Taki obrazek może stanowić naprawdę ciekawe dopełnienie prezentu :)

Pozdrawiam
Anulaa
By Becia
#1324 Możesz sprezentować po prostu ubranko do chrztu dziecku plus te wszystkie dodatki, które są potrzebne. Mój brat tak kupił swojemu chrześniakowi.
By Kasia
#1386 Kwota 600zł jest myślę w zupełności wystarczająca. Można dać po prostu pieniądze w kopercie, a już sami rodzice zadecydują co kupią za to swojej pociesze.
By Krycha
#1703 Z książki maluszka najbardziej cieszą się rodzice, bo mogą dokumentować wszystko co się z maluszkiem dzieje , a może kupisz taki leżaczek-bujaczek , żeby maluch mógł tam zasypiać, albo jakąś fajną zabawkę rozwijającą
By Prezentujeprezenty
#2594 kiedy ja i mój mąż zostawaliśmy chrzestnymi dawaliśmy w prezencie piękne ręcznie robione ikony, np. ze Świętą Rodziną - http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-idealny-prezent-na-wszelkie.html. Uważam, że taki prezent podkreśla religijny charakter uroczystości i jednocześnie może stać się piękną rodzinną pamiątką