Dyskusje o prezentach dla kobiet
By mariola685
#15351 Fajnym prezentem może być kociak, jeżeli nie ma. Nie jest on drogi, kosztowny i łatwy w utrzymaniu czystości. Jak mało wiesz na temat kotków poczytaj więcej na; http://www.krakvet.pl/artykuly/category/kot/ . Tam znajdziesz informacje, co jada, jaką wyprawkę wyprawić mu, o kuwecie, klatce, legowisku no wszystko co powinnaś na sam początek wiedzieć.

By ellie
#16421 To może warto zafundować jej jakiś kurs tańca? Widziałam, że w tej szkole http://danceavenue.eu/ mają różne formacje taneczne (np. jazz, latino, street dance) dla grupy wiekowej 10-16 lat, więc można rzucić okiem. Chyba że wolałaby salsę albo taniec brzucha, to też mają :)
By Ajlar
#16498 Wg mnie dobrym pomyslem na pomysl jest posciel 3D. Wzorow i kolorow sa tysiace, wiec dla kazdego cos sie znajdzie ciekawego. A wiadomo - poscieli w domu nigdy za wiele:)
By monaliza13
#16594 Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawego bloga http://4kom.pl/blog-pol.phtml I dzięki niemu pomyślałam że dobrym prezentem może być uchwyt rowerowy do telefonu. bardzo ciekawy blog który warto przeczytać. Ma wiele ciekawych rozwiązań i propozycji. A i od razu w jednym miejscu można zrobić zakupy.
By Zycik
#16595 Myślę, że może jakaś ciekawa gra planszowa byłaby dobrym prezentem. Jest ich mnóstwo do wyboru i rzeczywiście rozwijają różne umiejętności u dzieci np. spostrzegawczość, refleks, logiczne myślenie. Jest to zabawka, więc dziewczynka na pewno się ucieszy.
By popcorn
#16777 gry planszowe to dobre opcje. Rozwijają i ucza. Ja na electro.pl zamawiałam na dzień dziecka własnie tego typu prezenty dla moich dzieci i chrześnicy ;)
By Jacqueline
#17156 Mnie osobiście ucieszyłaby sesja foto z profesjonalistą. Nie mam zbyt wiele ładnych zdjęć, a fotograf wie, jak "zapozować" aby korzystnie wyglądać :) Jakbyś szukała inspiracji a jeszcze nie znasz to polecę Ci również taką stronę https://jakiprezent.pl/dla-dziewczyny , na pewno uda Ci się coś znaleźć.