Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Kasia808080
#23251 cześć!
może zchęcić córkę do aktywnej formy spędzania czasu? bardzo polecam miejsca takie jak ścianki wspinaczkowe, horror housy albo escape roomy. ostatnio byłam w takim, w którym można kupić voucher, aby uniknąć płacenia przy swiętującej osobie. podrzucam link : newworld22.pl
By padma
#23466 Fajna opcja moga tez byc jakies kosmetyki :) ja np dostalam od mamy paletke cieni z Alilli i bylam bardzo zadowolona :) super trwale sa te cienie.
By ferox
#25924 Gdzieś wyżej widziałem propozycję kupienia kota. JEst to ciekawy pomysł, tylko trzeba się upewnić, że osoba na pewno zaopiekuje się kotem. NIezależnie czy mówimy o https://royalcanin.pl/kot/rasy-kotow/maine-coon, czy o typowych "dachowcach" to wymagają one trochę zaangażowanie. Na szczęście mniej niż psy ;)
By karolaa95
#26446 Najważniejsze jest to ile lat ma córeczka. Dzieci mają bardzo zróżnicowany gust i każdy lubi bawić się czymś innym. Pamiętam jak 3 mieś temu kupiłam puzzle 4w1 dla dziewczynki. Przez chwile nie powiem bo ciężko było jej się do nich przyzwyczaić ponieważ córeczka ma dopiero 3 latka ale z czasem polubiła je i często lubi sobie poskładać. Myślę że ten prezent może być dobry również dla starszych dziewczynek ponieważ gdy przychodzą do niej starsze sąsiadki to widzę że składanie tych puzzli również sprawia im wielką frajdę. Mają do wyboru 4 zestawy więc każdy ma coś dla siebie a potem się wymieniają i tak bez końca :). Puzzle są świetnym sposobem na rozwijanie wyobraźni i dlatego postanowiłam że często będą gościć w moim domu.