Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Rysiek
#912 Szukam prezentu dla dupeczki . chce jej coś kupić tak bez okazji, za to ze jest taka fajna. co kupic? kwiatów nie chce, bo ilez patrzec na kwiaty..

By juleks22
#1203 Witaj, podaj wiek, będzie łatwiej określić :) Każda kobieta co innego lubi. Co lubi Twoja "dupeczka" ? :)
Na Twoim miejscu bym kupił jakąś ładną biżuterię i ew. coś dla osłody życia - np. dobra, duża czekolada.
Ew. można pomyśleć nad seksowną bielizną :) Bardzo dobry prezent, dla swojej kupiłem taki, była mega zadowolona! Trafiłem w jej gusta ;)
By matrix
#1211 Napisz trochę o Niej, ile ma lat, czym się interesuje, co uwielbia... w ten sposób - myślę, że będzie łatwiej dobrać fajny prezent!
By fajnachata_pl
#1666 Prezent dla dziewczyny to musi być coś oryginalnego. Jeżeli jesteście już parą, kochacie się, współżyjecie ze sobą, to czegoż by nie dodać pikanterii temu związkowi, może by kupić jakieś akcesorium erotyczne, wiele ciekawych zabaweczek za nie wielką cenę znajdziesz na www.Fajnachata.pl
Pozdrawiam!
By kajka
#7089 o matko co za okropny zwrot ! nie wiem ale ja bym chyba nie chciała żeby ktoś tak o mnie mówił ! powiedz najpierw ile masz kasy to się jakiś prezent dobierze.. mnie się podobają np takie kolorowe kryształy http://witeks.pl/kryszta%C5%82y bardzo eleganckie i pasujące do mojego salonu :) ale jeśli masz mniej to kup jej może jakiś grupon ?