Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Jagoda
#1922 Moi dziadkowie w tym roku obchodzą 40 rocznicę ślubu. Z tej okazji chciałabym im kupić jakiś prezent. Właściwie to zastanawiam się co kupuję się na taką okazję?

By Karina
#1926 Hmm... ja bym postawiała na prezent, który przypomni im ich wspólne życie, mam tu na myśli album ze zdjęciami, który będzie zawierał fotografie ich wspólnie spędzonych chwil - najlepiej, żeby zdjęcia były poukładane chronologicznie, będzie to dla nich taka wędrówka.
By flamingowa
#2827 ja bym wybrała coś oryginalnego i niepowtarzalnego, coś co jakby ich zbliży np. taki zestaw filiżanek (cały komplet) - http://www.sklep.inkluz.com.pl/index.php?cPath=6_13, dzięki któremu można spędzać wspólne wieczory, rozmawiając i rodzinnie popijając herbatę.
By janek12
#3772 Witam,

Znalazłem ostatnio świetny prezent i polecam go waszej uwadze. Jest to foto-obraz dostępny na www.fotoatrakcje.pl
Długo szukałem odpowiedniego prezentu na taka okazję i myślę, że strzeliłem w dziesiątkę Podarowaliśmy teściom obraz zrobiony z fotki z ich ślubu Niezły gadżet, teściowa oczywiście poryczała się ze wzruszenia

Pozdrawiam,
Janek
By michalstn
#3774 Witam

jakiś czas temu też bylem wraz z żoną na rocznicy u moich dziadków. Swoim prezentem zaskoczyłem nie tylko jubilatów ale również wszystkich gości :D . Moja Kochana żona wypatrzyła tą stronę www.cukierkociarnia.pl Zamówiliśmy u nich fantastyczny kosz pełen cukierków :D . Wyglądał podobnie do tego jak na zdjęciu http://www.cukierkociarnia.pl/public/assets/0030-3a.jpg tylko mieliśmy inne kolory i cukierki.

Polecam bardzo oryginalny prezent
By basiam
#9126 Coś co przypomni im o tym momencie kiedy brali ślub:) Może być album pamiątkowy z ich ślubu ręcznie robiony albo może wspólna sesja u fotografa 40 lat później?:)
Inspiracji co im kupić możesz też szukać na stronie Klubu Seniora: http://klubseniora.pl/ jeżeli dziadkowie korzystają z internetu też mogą sami korzystać z tej strony:)