Dyskusje o prezentach dla dzieci
By onamiki
#30544 A może by tak połączyć zwierzątka i lalki i postawić na nową świetną serię od Mattela? Zaproponowałabym Ci zobaczyć ten zestaw https://www.al.to/p/421667-lalka-i-akcesoria-mattel-enchantimals-trzypak-lalki-ze-zwierzatkami.html :) W zestawie są aż trzy lalki ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi. Każda z tych uroczych lalek ma na sobie kolorowy strój ze zdejmowaną spódniczką z motywem kwiatowym, gorsecik oraz zwierzęce elementy. Lalki mają również dopasowane akcesoria - piękne buty, futrzane akcenty oraz fantazyjne akcesoria do włosów. Myślę, że to naprawdę fajny prezent :)

By onamiki
#31216 Jeśli jest problem jaki kupić prezent na Dzień Dziecka to jest teraz super promocja tutaj https://lpk.al.to/a/mgt_dziendziecka2018/ :mrgreen: Zabawki aż do -88% taniej! Do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla chłopca czy dziewczynki w każdym wieku. Sama już upiłam bratanicy Delfinka Blu Blu za jedyne 88 zł i myślę, ze bardzo się ucieszy bo uwielbia takie zabawki :mrgreen: Więc polecam zaglądnąć bo można sporo zaoszczędzić i sprawić dziecku wymarzony prezent ;)
By Primus
#31268 Córce wraz z żoną w tym roku kupiliśmy coś, co raczej się jej przyda na lata. Długo szukaliśmy odpowiedniej torby Roxy, Nike i innych marek, żeby w końcu zdecydować się na wersję z kwiatkami od Roxy. Generalnie córka bardzo lubi "markowe" rzeczy i stąd postanowiliśmy zainwestować w coś takiego.
By Mikon00
#31365 Warto pomyśleć o jakiejś rozwijającej kreatywność, edukacyjnej zabawce. Mój syn to najbardziej lubi puzzle.