Dyskusje o prezentach dla kobiet
By qman
#1243 Miałem ostatnio sprzeczkę z mojej winy i chciałbym coś symbolicznego kupić dziewczynie na przeprosiny, poradźcie mi co to może być ?

By Monia
#1257 Jakiś czas temu miałam sprzeczkę za swoim chłopakiem, oczywiście wina leżała po jego stronie. Nie odzywałam się do niego kilka dni, aż pewnego dnia zapukał do drzwi i stał z przepięknym bukietem czerwonych róż - serce mi zmiękło od razu!
By Romek11
Monia napisał(a):Jakiś czas temu miałam sprzeczkę za swoim chłopakiem, oczywiście wina leżała po jego stronie. Nie odzywałam się do niego kilka dni, aż pewnego dnia zapukał do drzwi i stał z przepięknym bukietem czerwonych róż - serce mi zmiękło od razu!

To prawda - wiem z własnego doświadczenia. Bukiet kwiatów działa powalająco na dziewczyny. Tylko trzeba pamiętać o jednym - nie może to być byle jaki bukiet ;)
By moromu
#1489 Kwiaty są fajne, ale z daleka czuć je próbą przekupstwa ;) Kolacja z dobrym winem, do tego własnoręcznie przygotowana - widać, że się starasz! A jak chcesz wydać trochę więcej, to jakaś miła błyskotka :) na stronie www.komuprezent.pl znajdziesz fajne bony upominkowe. Jeśli dziewczyna nie chce się do Ciebie odezwać, to oni wyślą taki bon na jej maila i już wtedy na pewno będzie inna rozmowa:) powodzenia :)